Подiлитись
08/12/2023
Конкурс на вибір підрядника із розроблення Стратегії розвитку сфери відкритих даних України 2024 – 2026

Фонд Східна Європа в межах проєкту TAPAS оголошує конкурс на відбір підрядника із розроблення Стратегії розвитку сфери відкритих даних України 2024 – 2026. 

«Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) є проєктом USAID / UK aid, виконавцем якого є Фонд Євразія. Проєкт спрямований на протидію корупції через реформу електронного урядування в Україні та запровадження найкращих світових практик у сферах електронних закупівель, відкритих даних та електронних послуг. 

Із повним переліком послуг зі створення Стратегії можна ознайомитись у документі – Технічне завдання

Кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників:

 • Юридичні особи та/або фізичні особи-підприємці, що мають право здійснювати відповідний тип економічної діяльності (Дослідник(и) або дослідницька установа / організація).
 • Досвід із розроблення стратегій (економічних, комунікаційних, секторальних), економічних моделей, проведення досліджень, розроблення дорожніх карт не менше чотирьох років.
 • Досвід із проведення аналізу українського та світового аналізу законодавства не менше трьох років.
 • Наявність підтвердженого досвіду виконання аналогічних проєктів (не менше двох).
 • Досвід проведення досліджень та розроблення стратегій у сфері відкритих даних та послуг на їхній основі, протидії корупції, ефективності державного управління, електронних послуг, міського розвитку, якості життя населення. Наявність профільного досвіду у сфері відкритих даних є бажаним, але не єдиним критерієм відбору.
 • Наявність сформованої команди, згідно з описом, наведеним у Технічному завданні, та резюме кожного з членів команди. Команда має складатися з проєктного менеджера, аналітика(-ів), експерта з відкритих даних та юриста(-ів). Для виконання завдань проєкту можливе залучення додаткових експертів за потреби. 

Критерії відбору, вимоги до виконавця та порядок визначення переможців конкурсного відбору

Відбір виконавця буде здійснений на конкурсній основі.

Рішення щодо переможця ухвалюватимуть на основі оцінки пропозиції відносно інших заявок, базуючись на принципі «ціна – якість».

До критеріїв якості належать оцінка попереднього досвіду заявника, кадрового потенціалу, також приділятиметься увага конструктивності та втілюваності запропонованих ідей.

Фінансова складова буде оцінена відповідно до критеріїв реалістичності та збалансованості запропонованих бюджетів. 

Критерії відбору

Відбір надавача послуг буде здійснений на конкурсній основі. Рішення щодо переможця ухвалюватиме тендерна комісія, яка складається зі спеціалістів ФСЄ, на основі оцінки пропозиції стосовно інших заявок / пропозицій та спираючись на принцип «ціна – якість». 

Відхилення конкурсних пропозицій

Замовник відхиляє конкурсну пропозицію у разі, якщо:

 • учасник не відповідає кваліфікаційним вимогам, установленим у тендерній документації;
 • учасник надав неправдиві відомості та інформацію стосовно вимог тендерної документації;
 • учасник своїми діями намагається вплинути на визначення переможця конкурсу;
 • тендерна пропозиція не відповідає умовам конкурсної документації.

Документи, які необхідно подати для участі в конкурсі:

Пропозиція оформлюється на бланку заявника відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності) – Форма заявки на участь у конкурсіФорма заявки на участь у конкурсі.

Пропозиція має містити:

 • Коротку інформацію про заявника.
 • Стратегію виконання завдання.
 • Резюме ключових експертів згідно з ТЗ.
 • Портфоліо попередніх досліджень.
 • Календарний план виконання робіт за етапами.
 • Детальну цінову пропозицію з розподілом за кожним із завдань та з інформацією про очікуваний порядок оплати послуг.

До пропозиції обов’язково мають бути додані:

 • Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 • Копія документа, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.
 • Резюме залучених до виконання проєкту фахівців із зазначенням кваліфікації та досвіду.

Терміни та адреса подання заявок:

Заявки на участь у конкурсі мають бути надіслані на електронну пошту digital.tenders@eef.org.ua не пізніше 23:59 за Київським часом 26 грудня 2023 року із темою листа «OD_Strategy». Пропозицій, надісланих на іншу адресу (зокрема, й електронну), не розглядатимуть.

Усі запитання щодо конкурсного відбору мають бути поставлені не пізніше 23:59 за Київським часом 21 грудня 2023 року та мають бути адресовані на електронну пошту digital.tenders@eef.org.ua з темою листа «OD_Strategy – запитання».

У зв’язку з тим, що фінансування досліджень здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в межах Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Фонд Східна Європа залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також скасувати конкурс.