Подiлитись
27/12/2022
Конкурс на вибір підрядника із проведення дослідження «Гендерний та соціальний компонент у відкритих даних України»

Фонд Східна Європа в межах проєкту TAPAS оголошує конкурс на відбір підрядника із проведення дослідження поточного стану та можливостей включення гендерного та соціального компоненту в сфері відкритих даних України.

«Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) є проєктом USAID / UK aid, виконавцем якого є Фонд Євразія, а співвиконавцем – Фонд Східна Європа. Проєкт націлений на протидію корупції через реформу електронного урядування в Україні та запровадження кращих світових практик у сферах електронних закупівель, відкритих даних та електронних послуг.

Із повним переліком послуг із проведення дослідження можна ознайомитись у документі – Технічне завдання.

Кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників:

 • Юридичні особи та/або фізичні особи-підприємці, що мають право здійснювати відповідний тип економічної діяльності (Дослідник/-ця(-и/-ці) або дослідницька установа / організація).
 • Досвід виконання проєктів (не менше трьох) та проведення якісних досліджень у таких сферах: гендерно орієнтованого врядування; впровадження комплексного гендерного підходу та підходу, заснованого на правах людини, у стратегічні та управлінські процеси; забезпечення дезагрегації наборів відкритих даних та державних реєстрів; гендерного аналізу національного законодавства не менше двох років.
 • Досвід проведення досліджень у сфері відкритих даних, державних реєстрів та послуг на їхній основі, протидії корупції, ефективності державного управління, електронних послуг, місцевого розвитку, якості життя населення. Наявність дослідницького досвіду у сфері відкритих даних та державних реєстрів є бажаним, але не єдиним критерієм відбору.

Критерії відбору та вимоги до підрядника та порядок визначення переможців конкурсного відбору

Відбір підрядника буде здійснений на конкурсній основі.

Рішення щодо переможця ухвалюватимуть на основі оцінки пропозиції відносно інших заявок / пропозицій та базуючись на принципі «ціна-якість».

До критеріїв якості належать оцінка попереднього досвіду заявника, кадрового потенціалу, комплексність, повнота та втілюваність запропонованого робочого плану проведення дослідження.

Фінансова складова буде оцінена, виходячи з критеріїв реалістичності та збалансованості цінової пропозиції.

Відхилення конкурсних пропозицій

Замовник відхиляє конкурсну пропозицію у разі, коли:

 • учасник не відповідає кваліфікаційним вимогам, установленим у тендерній документації;
 • учасник надав неправдиві відомості та інформацію стосовно вимог тендерної документації;
 • учасник своїми діями намагається вплинути на визначення переможця конкурсу;
 • тендерна пропозиція не відповідає умовам конкурсної документації.

Документи, які необхідно подати для участі в конкурсі:

Пропозиція оформлюється на бланку заявника відповідно до пунктів аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності) і надсилається у сканованому вигляді – Форма заявки на участь у конкурсі на закупівлю.

Пропозиція має містити:

 1. Коротку інформацію про заявника.
 2. Опис досвіду заявника та стратегію виконання завдання.
 3. Портфоліо попередніх досліджень, аналітичних звітів тощо (не менше трьох прикладів).
 4. Рекомендаційні листи (за наявності).
 5. Календарний план виконання робіт за етапами.
 6. Детальну цінову пропозицію з розбивкою за кожним із завдань з інформацією про очікуваний порядок оплати послуг.

До пропозиції обов’язково мають бути додані:

 • Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 • Копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.
 • Резюме залучених до виконання проєкту фахівців із зазначенням кваліфікації та досвіду.

Терміни та адреса подання заявок:

Заявки на участь у конкурсі мають бути надіслані на електронну пошту kborysenko@eef.org.ua не пізніше 23:59 за Київським часом 9 січня 2023 року із темою листа «OD Gender research». Пропозицій, надіслані на іншу адресу (в тому числі електронну), не розглядатимуть.

Усі запитання щодо конкурсного відбору мають бути поставлені не пізніше 23:59 за Київським часом 4 січня 2023 року та мають бути адресовані на електронну пошту kborysenko@eef.org.ua з темою листа «OD Gender research – запитання».

У зв’язку з тим, що фінансування досліджень здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в межах Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Фонд Східна Європа залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також скасувати конкурс.