Подiлитись
09/10/2023
Конкурс на вибір експерта/-ки з моніторингу грантових проєктів

Фонд Східна Європа у межах проєкту «Power Up!», який реалізується за підтримки програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується GIZ за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії оголошує конкурс на пошук експерта/-ки з моніторингу грантових проєктів.

Під час реалізації проєкту «Power Up!» будуть проведені енергоефективні заходи у трьох адмінбудівлях Києва, серед іншого – у будівлі Міністерства фінансів України, та видані 10 грантів українським підприємствам, що постраждали унаслідок війни, на закупівлю енергоефективного обладнання у Сумській, Харківській та Чернігівській областях.

Завдання конкурсу

Завданням конкурсу є вибір експерта для проведення моніторингу діяльності підприємств, що отримали гранти в межах проєкту, протягом впровадження грантових угод, з метою систематичного та об’єктивного спостереження й відстеження діяльності підприємств-субгрантерів для забезпечення досягнення цілей та результатів грантової програми, а також вчасного виявлення проблем та можливостей для вдосконалення.

Основні завдання:

 • Збір та аналіз даних щодо виконання підприємствами запланованих заходів відповідно до грантових угод включно з:
  • – регулярними контактами з виконавцями грантових угод;
  • – моніторинговими візитами на підприємства;
  • – фотофіксацією отримання, встановлення та монтажу обладнання, зокрема фотографії «до-після»;
  • – моніторингом своєчасності отримання, монтажу та введення в експлуатацію отриманого обладнання;
  • – пошуком ідей для «історій успіху».
 • Надання регулярної звітності щодо перебігу моніторингу представникам Замовника, зокрема, де можливо, з використанням візуалізації шляхом побудови графіків чи діаграм, що ілюструють зміни в споживанні енергії до та після впровадження заходів енергоефективності для зручного сприйняття інформації.

Кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників:

 • Вищий ступінь менеджменту/управління проєктами/економіки або еквівалентна освіта.
 • Не менше 5 років підтвердженого досвіду у сфері моніторингу проєктів.
 • Гарне володіння українською та англійською мовами (вище середнього).

Очікувана тривалість надання послуг: листопад 2023 – лютий 2024 року.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати резюме виконавця, що підтверджує наявність відповідного досвіду та кваліфікацію учасника конкурсу. Учасники, які будуть відібрані за критеріями, будуть запрошені на співбесіду.

Заявки приймають до 20 жовтня 2023 року включно на адресу project_en@eef.org.ua з приміткою у темі листа ««Проєкт «Power Up!» /Конкурс на пошук експерта з моніторингу грантових проєктів».

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також скасувати конкурс.