Подiлитись
22/04/2024
Конкурс на пошук постачальника ліцензій Microsoft Project Online та Office 365

Конкурс продовжений до 12 травня 2024 року.

***

Фонд Східна Європа в межах реалізації проєкту «Фенікс» із покращення інституційного розвитку оголошує конкурс на вибір постачальника ліцензій Microsoft Project Online (Plan 5) та Microsoft Office 365  (E3).

Проєкт «Фенікс» (Фенікс: Сильна Україна під час війни) виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу та допомагає посилити спроможність організацій громадянського суспільства.

Мета конкурсу:  закупівля ліцензій доступу на 1 рік до хмарних сервісів Microsoft Project Online (Plan 5) для 50-ти користувачів та Microsoft Office 365 (E3) для 120 користувачів.

Цільова аудиторія: офіційні компанії-постачальники ліцензій на програмне забезпечення, офіційні компанії-представники Microsoft в Україні.

Термін реалізації: травень 2024 року.

За результатами надання послуг Постачальник забезпечує:

  • доступ до визначеної кількості ліцензій відповідних сервісів терміном на один рік;
  • можливість оперувати ліцензіями в актуальному Центрі адміністрування Microsoft 365 організації.

Кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників:

  • подаватися до участі в конкурсі можуть компанії, які офіційно постачають ліцензії на програмне забезпечення в Україні;
  • Заявник повинен мати достатній рівень партнерства з виробником програмного забезпечення для підтримки гарантійних вимог та супроводу запитів до підтримки з боку Замовника.

Вимоги до оформлення заявки:

Для участі в конкурсі необхідно надіслати такі документи:

  • Підписану заявку на участь у конкурсі згідно з шаблономяка містить зазначення вартості відповідної кількості ліцензій на один рік та термін виконання поставки.

ФСЄ гарантує дотримання авторських прав та конфіденційності щодо всіх об’єктів інтелектуальної власності, поданих у складі пропозицій.

Терміни цього конкурсу:

Заявки приймають до 7 травня 2024 року включно на адресу Phoenix_tender@eef.org.ua з приміткою у темі листа «Постачальник ліцензій Microsoft Project Online та Office 365».