Подiлитись
20/05/2022
Проєкт «Шелтер» – у цифрах

Спираючись на свою мережу з понад 500 партнерських неурядових організацій, Фонд запустив проєкт «Шелтер», спрямований на надання невідкладної допомоги тим, хто цього потребує найбільше.

Фонд Східна Європа від перших днів повномасштабної війни почав надавати допомогу людям, які вимушено залишили домівки, перебувають у блокадних містах і постраждали від воєнних дій. 

У межах проєкту «Шелтер» нам вдалося допомогти 65 000 українців. Завдяки організаціям та приватним особам з України та інших країн ми підтримали 30 прихистків для ВПО у дев’яти областях України, забезпечили комфорт для щонайменше 4 946 вимушених переселенців, у тому числі для 1 336 дітей, а також передали 217 тонн гуманітарної продукції до 15 областей України: це продукти харчування, одяг, засоби побутової хімії та особистої гігієни. 

Проєкт «Шелтер» підтримали інституції та окремі люди з різних країн. Фінансування надали Європейський Союз, Eurasia Foundation, Europe Foundation Georgia, CNFA Europe, The Center for Liberal Modernity (LibMod), The King Alfred School Society, Two Degrees ApS, Brücke der Hoffnung, Stiching Derdengelden, торговельна мережа «Ельдорадо», а також приватні особи. Гуманітарні вантажі надали: Університет Мурсія (Іспанія), партнери з Польщі, торговельні мережі Чехії, Словаччини та України, Львівський регуляторний хаб та інші організації. А ще ми вдячні людям та інституціям, що посилили фандрейзингову кампанію та допомогли поширити інформацію про проєкт.

Детальні результати діяльності в межах проєкту можна прочитати у звіті за посиланням.