Подiлитись
26/10/2022
Продовжуємо оцінювати заявки

Протягом вересня тривав прийом заявок на грантовий конкурс у межах програми «Стійкість». ГО могли подати грантовий проєкт в межах трьох лотів, щоб отримати підтримку у релокації та облаштуванні на новому місці, реалізувати ініціативи, спрямовані на створення умов для роботи переміщених організацій та медійні проєкти.

Ми отримали майже 200 заявок від організацій з усієї України. Оцінковий комітет працює і добирає ті, що відповідають критеріям та умовам конкурсу. Тож просимо організації, які надіслали свої заявки, зачекати ще декілька тижнів – їх зараз ретельно опрацьовують.

Результати конкурсу оголосимо на офіційних ресурсах Фонду Східна Європа орієнтовно у середині листопада. Також усі організації, що подалися на грант, – і ті, що отримають грант, і ті, що цього разу ні, – обов’язково одержать від нас відповідні листи на електронну пошту.

Якщо у вас виникають додаткові запитання, пишіть на пошту: Stiykist-Programme@eef.org.ua

Програма «Стійкість» упроваджується Фондом Східна Європа у межах консорціуму неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.