Подiлитись
15/03/2023
Продовжуємо надавати гранти

Чи буває допомогти забагато? В умовах воєнних дій та гуманітарної кризи в деяких громадах — однозначно ні. Саме тому Фонд продовжує активно працювати в межах програми «Шелтер» для підтримки вимушених переселенців у різних областях України.

Три нових гранти отримали громадські організації з Херсонщини, Донеччини й ГО, що опікується прихистками на Вінниччині, Дніпропетровщині та Житомирщині. Розповідаємо про їхню допомогу більше:

ГО «Спілка журналістів “Альтернатива”» протягом місяця доставить у деокуповані села Херсонщини 18 тонн продуктів локальних виробників. Кожна тонна продуктів буде розподілена на 150 сімей у 12 селах серед багатодітних та малозабезпечених родин, пенсіонерів, людей з інвалідністю, ВПО. Загальна кількість домогосподарств, що отримають допомогу в межах проєкту, — 1 800, а загальна кількість осіб — 5 000. Сума гранту: 999 820,00 грн.

 

ГО «Твори Добропілля» на Донеччині надасть підтримку непродовольчими товарами громадянам, які постраждали внаслідок воєнних дій. Упродовж одного місяця допомогу у вигляді наборів гігієнічних товарів та побутової хімії отримають 500 родин, ще 250 родин отримають підгузки для дітей, та 200 родин — для дорослих. Сума гранту: 697 640,00 грн.

 

ГО «Правополіс» покращить умови для проживання внутрішньо переміщених людей у прихистках Вінниччини (село Гнатків), Дніпропетровщини (Покровська СТГ) та Житомирщини (місто Бердичів). Будуть облаштовані додаткові ліжкомісця та системи зберігання, дотримані санітарно-гігієнічні вимоги приміщень та мешканців/-ок, а також — оснащені харчоблоки та їдальні необхідним обладнанням для приготування та зберігання їжі.

 

Дякуємо за підтримку програми «Шелтер» Посольству Королівства Данії в Україні.