Подiлитись
17/05/2023
Платформа Дія.Освіта

17 травня відбулася презентація оновленої едьютейнмент-платформи Дія.Освіта. Проєкт стартує з ініціативи Мінцифри за підтримки Фонду Східна Європа та Google.org.

Дія.Освіта — це оновлена платформа актуальних знань та навичок, що дозволить українцям безкоштовно навчатися нових професій в інноваційному й інклюзивному форматах: https://osvita.diia.gov.ua.

Ресурс заснований на базі платформи Дія.Цифрова освіта, яку запустили в 2020 році коштом швейцарсько-української Програми EGAP Фонду Східна Європа. За три роки вона допомогла близько двом мільйонам українців здобути диджитал-навички та покращити рівень їхньої цифрової грамотності.

Нині Дія.Цифрова освіта масштабується — тепер кожен українець зможе не лише розвинути нові навички, а й зробити перші кроки в омріяну професію.

У межах платформи Дія.Освіта на користувачів чекатиме чимало оновлень, зокрема:

  • 50 нових освітніх серіалів із залученням зірок та інфлуенсерів;
  • 50 симуляторів найбільш затребуваних професій на ринку праці;
  • різні формати контенту, серед яких — квізи та імітація різноманітних робочих ситуацій;
  • розширена тематика освітніх напрямів: від запуску стартапів – до особливостей роботи архітектора;
  • не лише україномовна, а й англомовна версія.

«Через велику війну рівень бідності в Україні зріс майже на чверть, а за її межею опинилися сім мільйонів громадян. Тому державі важливо запускати безкоштовні освітні можливості, щоб якомога більше українців, зокрема внутрішніх переселенців, змогли пройти ефективне навчання й опанувати нову професію. Наш спільний проєкт — Фонду Східна Європа разом із Google.org та Мінцифрою — яскравий приклад такої позитивної співпраці», — зауважив Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа.

 

«Зараз чимало людей потребує перенавчання для зміни своєї кар’єрної траєкторії. Тож на новій платформі Дія.Освіта доступні кілька секцій: від серіалів у форматі edutainment (концепт навчання через розваги) до reskilling та upskilling (перекваліфікації та підвищення кваліфікації) з використанням штучного інтелекту. Обирайте освітній серіал, протестуйте нові навички через симулятор професії, отримайте сертифікат — і вам підтягнуться всі відкриті вакансії за цим фахом у вашому регіоні! Опанувати професію ще ніколи не було так просто», — каже Валерія Іонан, заступник міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції. 

У межах презентації також відбулися дві дискусійні панелі за участі партнерів освітніх серіалів. Зокрема, обговорили адаптовані до нових умов потреби роботодавців, ринок праці під час воєнного стану, а також виклики, що постають перед громадянами, які займаються пошуком роботи зараз.

Реєструйтеся на оновленій платформі Дія.Освіта і здобувайте нову професію швидко та в кілька кліків!

Національна платформа Дія.Освіта оновлена з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України за підтримки Google.org та Фонду Східна Європа.