Подiлитись
12/12/2022
Підтримка від Google

Під час повномасштабної війни Україна отримує потужну підтримку від технологічного бізнесу. Компанія Google однією з перших стала на бік нашої країни і продовжує підтримувати українців, а також ініціативи та проєкти Мінцифри. 

Одним із таких проєктів є Дія.Цифрова освіта. Так, Google.org надає грант у розмірі $2 млн на розвиток платформи. На меті – рескілінг та покращення цифрових навичок українців, які втратили роботу чи мають ризик такої втрати – надто вимушено переміщених осіб, людей похилого віку та жінок.

Окрім цього, на платформі планується втілити систему рекомендацій щодо працевлаштування. Це сприятиме економічному відродженню України. Також передбачено переклад контенту і платформи англійською мовою. 

«Пригадую, як 2020 року за підтримки Швейцарії та Програми EGAP тільки-но запускався національний проєкт Дія.Цифрова освіта. І сьогодні ми раді, що цю ініціативу підхоплюють й такі потужні партнери, як Google.org», — сказав Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа.  

Партнером співпраці є Фонд Східна Європа. Нагададаємо, що Фонд є стратегічним партнером Мінцифри в багатьох напрямках діяльності. Зокрема, платформа Дія.Цифрова освіта була розроблена в межах Програми EGAP, який впроваджує Фонд Східна Європа за підтримки Швейцарії.