Подiлитись
06/05/2022
Підтримка на львівському вокзалі (відео)

З перших днів війни на Львівському залізничному вокзалі організували Центр медико-психологічної допомоги. Команда із понад 600 психологів, лікарів та волонтерів цілодобово надає підтримку для дорослих та дітей, що приїхали із зон активних військових дій.

Щодня волонтерить 140-160 осіб, залежно від руху евакуаційних потягів, а кількість людей, яким надають допомогу коливається від 25000 до 35000 тисяч за добу. Ключовий профіль – фізична та психологічна стабілізація, хоча тут не відмовлять в їжі та гарячих напоях, консультації щодо подальшого розміщення тощо.

Волонтери чергують в декілька змін, не чекають поки звернуться за допомогою, а обходять територію, спілкуються з ВПО і за потреби направляють до кваліфікованих лікарів чи психологів.

Серед волонтерів – професійні психологи, студенти, держслужбовці, керівники громадських об’єднань, науковці. Люди різних професій, віку та соціального статусу, які вирішили, що їхні знання та навички сьогодні стануть у пригоді тут, на вокзалі.

Про їхню важливу та, подекуди, зворушливу роботу – дивіться у відео телеканалу Перший західний.

Якщо ви захочете долучитися до їхньої команди, заповніть форму: https://forms.gle/iHgnLmLyncYk5T1b6

Проєкт з медико-психологічної допомоги реалізується ГО «Крила Надії» у партнерстві з Львівської обласною адміністрацією за підтримки Фонду Східна Європа та коштом Європейського Союзу.