Подiлитись
14/06/2023
Патронаж людей у Харкові

У Харківській області патронаж для маломобільних осіб, людей з інвалідністю та осіб, постраждалих внаслідок обстрілів чи воєнної агресії, надає ГО «Центр надання гуманітарної допомоги “Волонтер-68”» у межах проєкту «Спроможні та сильні», що виконується Фондом Східна Європа за сприяння Швейцарії. 

Внаслідок воєнної агресії рф маломобільні люди, які мешкають у Харкові та області, втратили можливість своєчасного отримання медичних та соціальних послуг. Найперше через перебої у роботі державних і комерційних структур, які займались цим раніше. А по-друге, частина людей через стан здоров’я або його вади опинилися на межі бідності та потребують допомоги харчами, ліками та іншим. 

 «Живу на другому поверсі. Для нормальних людей це просто другий поверх: дві секунди – і на вулиці. Для нас це – Еверест. Якщо раніше були чоловіки, які допомагали мене винести на вулицю, з другого поверху спустити, то зараз їх або немає у місті, або вони служать. За кілька тижнів такого відвідування зубного лікаря я буду красунею й усім усміхатимуся», говорить Світлана, учасниця проєкту підтримки. 

Організація «Волонтер-68» створена одразу після 24 лютого 2022 року. Тут надають гуманітарну допомогу людям, які опинились у скрутному становищі. А саме підтримують літніх і маломобільних людей з інвалідністю адресною допомогою, евакуаційними перевезеннями, патронажем та інформаційним, соціальним і психологічним супроводом.

Дивіться відео