Подiлитись
03/01/2023
Оновлення застосунку «Розмінування України»

Застосунок «Розмінування України» вже став цінним помічником для багатьох українців. З його допомогою можна оперативно повідомити спеціалістів про виявлення мін чи снарядів, відслідкувати небезпечні зони на інтерактивній мапі, ознайомитися з різними видами ВНП і навіть стати сапером.

Фонд Східна Європа спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій постійно працює над удосконаленням застосунку, адже ми розуміємо наскільки це важливий інструмент в умовах війни. І цього тижня ми раді презентувати велике оновлення додатка.

Що саме було зроблено:

Удосконалення розділу «Мапа». Доопрацювали функціональні можливості та вигляд мапи, додали поле пошуку за адресою та фільтри;

Користування інтерактивною мапою офлайн. Тепер відстежувати небезпечні зони поруч можна навіть без доступу до інтернету;

Локалізація застосунку на англійську мову. Мінна безпека – для кожного. Тепер використовувати додаток також зможуть іноземні мешканці та гості України;

Оновлення пуш-повідомлень. Допрацювали функціонал сповіщень про знаходження в небезпечній зоні та щодо зміни статусу поданих заявок;

Розробка панелі управління контентом. Розділи «Інформація» й «Функції та підказки» зможуть автоматично наповнюватись важливими та корисними даними про ВНП і сам застосунок.

Окрім цього були виправлені незначні помилки, які можна було навіть не помітити при користуванні застосунком. Але, як-то кажуть, у досконалості немає меж. Ми з партнерами прагнемо робити свою справу на вищому рівні навіть у дрібницях. Тому вдосконалення додатка «Розмінування України» буде відбуватися й надалі.

Головна мета мобільного застосунку – проінформувати населення про небезпеку, вберегти від загроз та створити зручний канал комунікації між громадянами та ДСНС. І з кожним оновленням ця мета буде досягатися все швидше та легше.

Завантажте застосунок на свій смартфон просто зараз за посиланнями: Android: https://bit.ly/3OeQwxg та IOS: https://apple.co/3HhV4B3. Авторизація відбувається через Дія.Підпис чи ID.GOV.UA.

Користуйтесь самі та розповідайте про застосунок близьким. Адже безпека кожного з нас – тільки у наших руках.

Застосунок «Розмінування України» ДСНС України створений та оновлений за підтримки Фонду Східна Європа в межах кількох програм: Програми EGAP, що фінансується Швейцарією; програми «Дивись під ноги!», що фінансується DanChurchAid; та програми «Спільнодія» – за фінансування Європейського Союзу.