Подiлитись
05/04/2022
Новий партнер для «Шелтеру»
Облаштування прихистку на Тернопільщині

На фото — один з прихистків на Тернопільщині, який будуть облаштовувати команда Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» спільно з партнерською ГО «Схід та Захід єдині» в межах проєкту «Шелтер» на Тернопільщині.

Завдяки отриманим пожертвам у межах проєкту «Шелтер» розпочали співпрацю та наданли фінансування громадській організації Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”.

«ІнСорс» від початку війни продовжує працювати на місцевому рівні, дещо перепрофілювавши свою діяльність на забезпечення гуманітарних потреб і допомогу в пошуку житла для внутрішньо переміщених осіб, які прибувають на Тернопільщину та Хмельниччину.

Протягом перших тижнів війни переселенці знаходили прихисток у будинках місцевих жителів та у порожніх будинках, придатних для проживання. Проте потік людей, які потребують тимчасового притулку, постійно зростає. Саме тому ГО «ІнСорс» зараз працює над створенням Центрів тимчасового проживання, які б максимально відповідали потребам, були безпечними та комфортними.

Саме ця ініціатива дістала підтримку від Фонду Східна Європа в межах проєкту «Шелтер», завдяки чому є змога забезпечити Центр тимчасового проживання на Тернопільщині необхідною побутовою технікою та створити для внутрішньо переміщених осіб максимально комфортні умови проживання.

Таким чином, це вже шоста партнерська НУО, що впроваджує проєкт «Шелтер» на місцях та допомагає вирішувати актуальні потреби прихистків для вимушених переселенців, зокрема підвищувати комфорт перебування через закупівлю необхідної техніки та передачу гуманітарної допомоги.

Дізнатися більше про проєкт та допомогти можна за посиланням.