Подiлитись
25/04/2024
Навчали партнерів на тренінгу для ГО

У Києві відбувся тренінг з підвищення організаційної спроможності для 11 партнерських організацій Фонду Східна Європа в межах Програми інституційного розвитку проєкту «Фенікс», який фінансується Європейським Союзом в Україні.

Протягом трьох тренінгових днів учасники й учасниці вивчали теми комунікацій, фінансово-адміністративного управління та ІТ-рішень.

Розпочали із фінансово-адміністративних питань, обговорили найкращі практики управління громадськими організаціями. Тренерка Лариса Шкурка, сертифікована аудиторка, експертка та тренерка, консультантка з оргрозвитку та стратегічного планування розповідала й про особливості надання гуманітарної допомоги та благодійної діяльності.

Наступного дня йшлося про стратегію і планування комунікацій, взаємодію з медіа та роботу в соцмережах, підготовку до публічних виступів та спілкування зі стейкхолдерами. Експертки з агенції UK Comms Уляна Колодій та Юлія Бєглєцова ділилися практичними порадами щодо удосконалення комунікацій.

Також обговорювали питання цифрової безпеки, зокрема шифрування інформації, документообіг в Україні, управління паролями та приватність в інтернеті. Експерт Юрій Антощук поділився конкретними інструментами та практичними порадами з цієї теми.

Якщо вам цікаві ці теми, запрошуємо ознайомлюватися із безкоштовними онлайн-курсами на Освітній платформі Зрозуміло. Зокрема, маємо такі курси: SMM для ГО, Кіберзбезпека для ГО, Як попередити 90% проблем в гуманітарному реагуванні.