Подiлитись
27/10/2023
Надали гранти ще п’яти ГО

Програма «Разом ми – Шелтер» триває, а ми продовжуємо розповідати про наші партнерські організації. Фонд видав уже всі 16 грантів, які передбачалися у межах другої хвилі програми. Громадські організації активно втілюють свої проєкти з допомоги людям, а саме – розповсюдження гуманітарної допомоги непродовольчими товарами.

У попередніх публікаціях ми вже розказали про 11 ГО, сьогодні поділимося історіями ще п’яти.

  • Благодійний фонд «Я-Маріуполь» підтримує внутрішньо переміщених осіб із Маріуполя, які через окупацію міста покинули свої домівки та виїхали до м. Львів і Львівської області. У межах проєкту організація надасть 112 комплектів допомоги для найбільш вразливих категорій сімей, які опинилися у скрутних життєвих умовах. До кожного набору увійдуть: два комплекти постільної білизни, дві ковдри, набори рушників і кухонного приладдя.
  • ГО «Громадський промінь майбутнього» спрямовує свою допомогу Гостомельській громаді Київської області. Серед бенефіціарів: місцеве населення, чиє майно було повністю знищене, та ВПО, які зараз тут проживають. Команда планує розповсюдити 110 непродовольчих наборів для домогосподарств родин. Усього допомогу отримають більш ніж 300 людей.
  • Благодійний фонд «Реалізації ідей» завдяки отриманим коштам надасть гуманітарну допомогу ВПО, які зараз проживають на території Юр’ївської громади Дніпропетровської області. У межах грантового проєкту благодійний фонд роздасть 290 непродовольчих наборів, перш за все – багатодітним сім’ям, вагітним жінкам, одиноким матерям і людям з інвалідністю.
  • Благодійна організація «ВІЛЬНА ЗОНА» опікується ВПО, звільненими особами з установ виконання покарань та представниками уразливих груп, які проживають у прихистках Львівської та Дніпропетровської областей. Команда ГО надасть 100 комплектів непродовольчих товарів, які зможуть використовуватися в укриттях шелтерів. До наборів увійде: розкладне ліжко, матрац, дві ковдри, постільна білизна, подушка, два рушники та павербанк із ліхтариком.
  • Громадська організація «Агенція розвитку Бахмутської громади» підтримує ВПО з Бахмута, які через активні бойові дії покинули свої домівки та виїхали до міста Дніпро. Організація спрямує грантові кошти на формування та розповсюдження 150 непродовольчих наборів для домашнього господарства. Першочергова увага буде приділена найбільш вразливим категоріям ВПО, які обслуговуються у Центрі підтримки бахмутян «З Бахмутом у серці».

Програма «Разом ми – Шелтер» реалізується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України.