Подiлитись
15/04/2022
Львівщина допомагає
ЛРХ допомагає переселенцям

Львівщина продовжує опікуватися людьми, які вимушено покинули свої домівки. За останні тижні в межах проєкту «Шелтер» за підтримки Фонду Східна Європа партнери із Львівський Регуляторний Хаб передавали прихисткам набори їжі, засобів гігієни, дитячого одягу, іграшок. A також – побутову та цифрову техніку, для ведення домашніх справ та організації дозвілля.

Серед людей, які знайшли прихисток на Львівщині, – переважно жінки з дітьми з Київської області, Маріуполя, Кривого Рогу, Миколаєва та інших міст, де тривають активні бойові дії.

Зі слів сімей, з якими вдалося поспілкуватися, більшість встигли взяти з собою лише один наплічник, тому речей у них майже немає. Практично усі втратили роботу і дохід, проте є й ті, хто продовжує працювати дистанційно.

«У Львові ми почуваємось безпечніше, та й сирена, яка сповіщає про повітряну тривогу, лунає не постійно, як у нас удома», – розповідають переселенці.

Незважаючи на все, люди тримаються, дякують за допомогу та вірять у нашу перемогу. Дякуємо партнерам і всім, хто підтримує «Шелтер» своїми пожертвами!

Дізнатися більше про проєкт та допомогти можна за посиланням.