Подiлитись
25/11/2022
Коворкінг для дітей-переселенців

У Дніпрі для переселенців із Луганщини відкрили інноваційний навчально-розвивальний центр для дітей та молоді.

У коворкінгу діти зможуть навчитись користуватися комп’ютером або графічним планшетом на курсах цифрової грамотності. А підлітки – підключатися до занять у школі онлайн та виконувати домашні завдання навіть за відсутності ґаджетів або електрики вдома.

Центр відкривали за відсутності світла, тож можна було одразу перевірити його ефективність в дії. Діти виявились задоволеними, адже давно чекали на можливість пограти на комп’ютері й опанувати графічний планшет.

Центр створено на базі Шелтеру для ВПО в Дніпрі, який заснували після 24 лютого переселенці з Луганщини. Тепер окрім безкоштовного прихистку, харчування та юридичних консультацій нові мешканці громади мають змогу залучити дітей до цікавого та веселого навчання. У майбутньому Шелтер у співпраці з Програмою EGAP планують реалізувати уроки з комп’ютерної грамотності для переселенців літнього віку.

Проєкт запустили за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа, а також у партнерстві з Шелтером переселенців Луганщини та Луганською обласною військовою адміністрацією.