Подiлитись
01/05/2023
Групи підтримки

Щотижня у Львові та інших містах України відбуваються зустрічі групи підтримки від нашого грантера ГО «Центр громадянських ініціатив “Суспільний вимір”».

У Львові це групи підтримки волонтерів. Сюди приходять різні люди та запрошують своїх друзів, бо самим сподобалося. 

Група підтримки розширюється. Вона відкрита й жива. Кожен долучається у той тиждень, коли йому зручно. 

Волонтери це ті люди, які найлегше вигорають. Їм потрібно неабияк багато ресурсу. А після групи підтримки кажуть: «Я прийшов і ресурсувався» чи «Повертаюся сюди, бо тут є багато спілкування, і тоді розумію, що я не сам». 

Відчуття опори та можливості поділитись і бути почутим є тим, що шукають у групі підтримки нові учасники й ті, хто вже тут декілька місяців. 

У «Суспільному вимірі» останні сім років працювали з проблемами у місцевих громадах, та після 24 лютого 2022 року особливо зросла потреба у психологічній підтримці українців.

Учасники груп підтримки в інших містах – це здебільшого ВПО, члени громад, що приймають ВПО, волонтери та члени сімей військовослужбовців.

Окрім Львова, до таких груп можна долучитись у 10 областях України: Донецькій, Харківській, Київській, Дніпропетровській, Вінницькій, Львівській, Івано-Франківській, Рівненській, Чернівецькій та Закарпатській.

Групи підтримки відбуваються в межах проєкту «Первинна, безпечна та економічно ефективна психосоціальна підтримка постраждалого від війни населення України», який реалізує ГО «Центр громадянських ініціатив “Суспільний вимір”», в межах проєкту «Спроможні та сильні», що виконується Фондом Східна Європа за сприяння Швейцарії.