Подiлитись
13/02/2023
Група психологічної підтримки для ГО

Пропонуємо груповий формат підтримки психологічної стійкості для представників та представниць громадянського суспільства.

«Усі ми втомилися, надворі знову лютий, а дні повномасштабного вторгнення скоро перейдуть позначку 365. Щоб повернути собі сили та бути готовими до нових викликів, запрошую вас реєструватися до участі в групі підтримки», запрошує Лера Польська, арттерапевтка, консультантка з психологічної підтримки та експертка курсу із психологічної стійкості для ГО.

Будемо раді бачити представників та представниць громадського сектору, які залучені до роботи із іншими людьми, є активним учасником чи учасницею спільноти, волонтером(-кою), головою чи менеджером(-кою) неурядової організації.

Подавайтесь, якщо ви:

  •  відчуваєте і розумієте власну потребу у підтримці;
  •  шукаєте способи лишатися продуктивними під час війни;
  •  думаєте: відпочивати чи ні? Або відчуваєте, що відпочинок потрібно заслужити;
  •  хочете відновити сили;
  •  тримати фокус і при цьому не вигорати;
  •  підтримати себе та команду в довгому робочому забігу під час війни;
  •  міркуєте, де можна знайти дрібку радості та не відчувати за це провини. 

На вас чекають:

  • Чотири тижні у закритому чаті разом із авторкою курсу, арттерапевткою Лєрою Польською творчі живі сесії з експерткою раз на тиждень
  • Завдання-дослідження власних ресурсів, формування навичок для себе і команди
  • Неформальне спілкування та середовище підтримки

Зважайте, програма активна і практична, тож ваша участь це додатковий час щодня протягом чотирьох тижнів. Будьте готові виділити на це 3-4 години на тиждень. Група стартує наприкінці лютого.

Групова робота базується на програмі курсу «Психологічна стійкість для громадських організацій під час війни». Ви могли дивитися його раніше або ж будете переглядати під час участі у групі.

Щоб взяти участь, заповніть аплікаційну форму: https://bit.ly/3JXR242 

Дедлайн подання заявки: 17 лютого 2022 року включно.

Звертаємо увагу, що кількість учасників та учасниць обмежена. Про результати відбору повідомимо окремим листом на електронну пошту, вказану у формі. Від однієї організації можуть бути зараховані дві особи.

Онлайн-курс та група підтримки є частиною тренінгового компоненту програми  «Стійкість», що впроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.