Подiлитись
22/11/2022
Гранти на гуманітарну допомогу

Кожен день великої війни становить загрозу не тільки військовим, а й цивільним. Не тільки фізичну, а й продовольчу та психологічну. Тож маємо ще більше допомагати людям, які живуть на території, близькій до бойових дій чи деокупованій. 

Кошти надамо таким організаціям:

Громадська організація «Твори Добропілля» забезпечить 320 ВПО та людей із вразливої категорії термобілизною, оскільки опалювальний сезон в регіоні під загрозою, А також передасть для 200 родин засоби гігієни (пральні порошки, шампуні, відбілювачі) у Донецькій області. Сума гранту: 337 900,00 грн.

Благодійний Фонд «Янголи Спасіння» передасть  для 675 осіб, які проживають на деокупованих територіях Донецької та Харківської областей продуктові набори  (олія, борошно, крупи, тушковане м’ясо, цукор, вафлі, печиво, рибна консерва, чай, молоко згущене). Сума гранту: 321 700,00 грн.

Громадська Організація «Антикорупційний рух «Запоріжжя» передасть для 600 ВПО продуктові та гігієнічні набори. Це консерви, молоко згущене, крупи, чай, кава, олія, борошно, цукор. А також засоби для миття посуду, зубна паста, шампунь, порошок. Ці товари мають задовольнити потреби людей на місяць. Сума гранту: 339 301,00 грн.

Громадська організація «Новий соціальний вектор» надасть психологічну допомогу 780 ВПО у Київській області. Команда проведе як індивідуальні, так і групові практики. А також навчить 200 спеціалістів, які працюють з ВПО, навичок першої соціально-психологічної допомоги та підтримки у кризових ситуаціях. Сума гранту: 338 162,00 грн.

ГО «Фонд підтримки місцевого розвитку» забезпечить 360 сімей ВПО у Харківській області продуктовими наборами. Це олія, рис, макаронні вироби, кава розчинна, молоко згущене, м’ясні консерви, чай, цукор, печиво. А також надасть для дітей ВПО непродовольчі товари. Сума гранту: 336 264,00 грн.

Дякуємо за підтримку програми «Шелтер» посольству Королівства Данії в Києві.

Фото: George Ivanchenko