Подiлитись
30/09/2022
Е-черга через Платформу СВОЇ

На честь 10-річчя Закону України «Про адміністративні послуги» Програма EGAP запустила модуль Е-черга до закладів громади на платформі СВОЇ. 

Як це працює:

  1. Громадяни можуть записатися до будь-якого муніципального закладу через сайт чи чат-бот СВОЇ на будь-який вільний час упродовж двох тижнів.
  2. Адміністратор бачитиме записи відвідувачів на платформі СВОЇ та розумітиме, хто прийде сьогодні. Наприклад, Дмитро Іванович подасть документи на субсидію, а Сергій звернеться за отриманням паспорта.
  3. Мешканці матимуть нагадування про візит у день запису через чат-бот.

Чат-бот СВОЇ – це програма в месенджері, яка інформує мешканців громади про важливі події, а також дає можливість скористатися інструментами е-демократії. Серед них – електронні петиції, Громадський бюджет, опитування тощо.

Наразі чат-бот доступний у двох месенджерах:

Зараз до платформи вже підключилися 257 громад та майже 40 тисяч користувачів. 

Програма має простий функціонал, який здатні опанувати навіть громадяни літнього віку. Головна умова – уміння користуватися смартфоном. Допоможіть зробити взаємодію мешканців громади та місцевої влади легкою й прозорою.

Сервіс створено в межах швейцарсько-української Програми EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарією.