Подiлитись
03/05/2023
Дашборд надавачів соціальних послуг

Міністерство соціальної політики України запускає Дашборд для пошуку та візуалізації даних про надавачів соціальних послуг. Це значний крок до більшої прозорості та доступності інформації про соціальні послуги.

За допомогою Дашборду українці отримають доступ до інформації про надавачів соціальних послуг у зручній та відкритій формі. Зокрема, вони можуть знайти надавачів послуг за допомогою фільтрів, таких як ПІБ, адреса, номер телефону, вебсайт, область, район, територіальна громада, тип послуги тощо.

Таким чином, головна перевага Дашборду для користувачів полягає в тому, що він спрощує пошук найближчого надавача соціальних послуг.

Для громадських організацій, які займаються соціальною підтримкою населення, цей інструмент оптимізує пошук необхідної інформації. Це додатково сприяє більшій ефективності послуг для українців.

Дані про надавачів соціальних послуг зберігаються в Реєстрі надавачів та отримувачів соціальних послуг Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.

Такий цифровий Реєстр збільшує прозорість надання соціальних послуг. Він також оптимізує роботу органів соціального захисту населення. Їм більше не потрібно передавати дані про нових надавачів послуг до Мінсоцполітики. Натомість вони можуть вносити цю інформацію до Реєстру самостійно.

Реєстр був розроблений Міністерством соціальної політики України за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.

Цифровізуємо Україну разом!