Подiлитись
19/10/2023
11 ГО отримають інституційну підтримку

Фонд Східна Європа оголошує переможців грантового конкурсу в межах Програми інституційної підтримки для партнерських організацій проєкту «Фенікс», що виконується коштом Європейського Союзу.

Після 24 лютого 2022 року організації громадянського суспільства колосально працювали на зменшення травматичних наслідків повномасштабної війни в Україні. За цей час громадські організації спрямували всі свої сили та активи на допомогу українському суспільству. Частина з них релокувалася до інших областей, інша частина змінила не лише місце, а й напрямок роботи. 

Тож ця можливість спрямована на те, щоб підтримати організації, надати їм необхідні знання та інструменти для реалізації різних проєктів і власного розвитку.

Участь у конкурсі брали ГО, що реалізовували грантові проєкти в межах програм Фонду Східна Європа протягом 2018–2023 років.

Тож список переможців:

 1. Громадська Організація «Разом проти корупції»
 2. Громадська Організація «Громадський рух «Жіноча сила України»
 3. Громадська Організація «Добрі Дії»
 4. Громадська організація «Аналітично-адвокаційний центр «Львівський регуляторний хаб»
 5. Громадська організація «Фонд підтримки місцевого розвитку»
 6. Громадська організація «Твори Добропілля»
 7. Громадська організація «Мапа реновації»
 8. Громадська організація Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО»
 9. Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку»
 10. Харківська обласна молодіжна громадська організація «Харківський центр волонтерів»
 11. ГО «Клуб рибалок України-Юей фішинг клуб»

У межах Програми інституційної підтримки переможці отримають грантову, а також тренінгову, консультаційну та менторську підтримку від експертної групи Фонду. Зокрема, зможуть покращити управлінську та операційну спроможність, ефективність функціонування комунікаційного напрямку, організують навчання проєктного менеджменту, заходи для психологічної підтримки, проведуть аудит тощо.