Програма EGAP передала адаптери до Starlink Вінницькій міській раді та обласній військовій адміністрації.
Шість «перехідників» забезпечать резервний зв’язок у державних органах, а також окремих районах Вінниччини, які цього потребують.
Адаптери дозволять підключити до терміналу мережу будь-якого закладу через стандартний роз’єм RJ-45. Тобто користуватися зв’язком зможуть не лише ті, хто розташований у зоні дії Wi-fi, а й усі, хто працює у приміщенні та під’єднані до внутрішньої мережі.
«Перехідники – річ потрібна, але, на жаль, дуже дефіцитна. Тепер матимемо комплекти на всіх визначених точках. Дякуємо Фонду Східна Європа та Програмі EGAP за систему співпрацю!» – каже Андрій Кавунець, CDTO Вінницької обласної воєнної адміністрації.
Нагадуємо, що швейцарсько-українська Програма EGAP впроваджує цифрові інструменти та сервіси у Вінницькій, Волинській, Одеській, Луганській та Дніпропетровській областях. Віднедавна нашим новим цільовим регіоном стала Чернігівщина.