Подiлитись
10/02/2023
16 лютого оголосимо грантовий конкурс

Європейський Союз та Фонд Східна Європа презентують новий проєкт підтримки громадського сектору України в умовах війни

16 лютого о 12:30 у пресцентрі ІА «Інтерфакс-Україна» (м. Київ, вулиця Рейтарська, 8/5А) відбудеться пресконференція за участю представників Єврокомісії та Фонду Східна Європа. На заході презентують проєкт «Фенікс» та оголосять грантовий конкурс для українських громадських організацій на суму понад 11 мільйонів гривень.

Спікери:

  • Мартін Шрьодер (Martin Schroeder), керівник Секції місцевого та людського розвитку Представництва ЄС в Україні
  • Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа 
  • Ольга Войтович, менеджерка проєкту «Фенікс» Фонду Східна Європа

Проєкт «Фенікс» спрямований на посилення спроможності українського громадянського суспільства, внутрішньо переміщених осіб та інституцій, а також громад, які приймають ВПО, протидіяти наслідкам війни. У межах проєкту оголошуватимуть конкурси грантів для реалізації ініціатив для підтримки ВПО та громад, які приймають вимушених переселенців, релокованого малого та мікробізнесу, створення корисних технологічних рішень. Окремим компонентом є інституційний розвиток українського громадського сектору.

На заході оголосять конкурс на отримання грантів на загальну суму понад 11 мільйонів гривень. Розкажуть детальніше, хто та на які проєкти зможе отримати грантові кошти в межах конкурсу. 

Акредитація журналістів – на місці.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Ольга Войтович, менеджерка проєкту «Фенікс», 

OVoitovych@eef.org.ua