Історія Фонду Східна Європа

Місія Фонду Східна Європа – сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу.

Фонд Східна Європа (ФСЄ) допомагає громадянам будувати власне майбутнє, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та сприяючи партнерству громади, влади та бізнесу. ФСЄ переконаний, що найбільш ефективно виконати свою місію він зможе:

  • сприяючи побудові стійких партнерств громади, влади та бізнесу
  • посилюючи потенціал місцевих організацій, підтримуючи створення та поширення інноваційних моделей розвитку та сприяючи налагодженню співпраці серед своїх партнерів

Фонд Східна Європа (ФСЄ) – благодійна неприбуткова українська організація, що розпочала свою роботу у 2008 році. ФСЄ успішно продовжує роботу свого засновника – Фонду Євразія, що за 15 років роботи інвестував у проекти в Україні понад 44 мільйони доларів США, підтримуючи місцеві ініціативи, спрямовані на розвиток громадянського суспільства, сприяння економічному зростанню та ефективному управлінню.

Акумулювавши знання та кращі практики свого засновника, Фонду Євразія, ФСЄ має великий досвід в сфері розробки, реалізації та управління програмами.

З метою ефективнішої реалізації власних програм для підтримки місцевих ініціатив та розбудови громад ФСЄ співпрацює з мережею своїх партнерів: громадськими лідерами, НДО, асоціаціями, університетами, дослідними інституціями, органами місцевого самоврядування та організаціями, що надають технічну допомогу. ФСЄ шукає нових партнерів, щоб більше громад отримали підтримку для власного розвитку.

memory usage: 57.03mb real memory: 22.25mb