Подiлитись
18/07/2022
Конкурс на посаду менеджера/менеджерки IT проєктів

Фонд Східна Європа оголошує конкурс на посаду менеджера/менеджерки IT проєктів для ініціатив у сфері цифрової трансформації.

 Основні завдання:

 1. Забезпечення досягнення цілей проєкту через організацію створення результатів окремого проєкту у складі програми, що реалізується Фондом.
 2. Визначення разом із менеджером програми підходів до планування та виконання проєкту. Здійснення проєктного менеджменту; розробка планів та їх постійне оновлення, проведення моніторингу та оцінки виконання проєкту, складання звітів по кожному етапу виконання проєкту.
 3. Визначення та поєднання усіх запитів стейкхолдерів задля створення надійного продукту, проведення аналізу наявних ресурсів та можливостей стейкхолдерів, аналіз досвіду реалізації аналогічних проєктів іншими країнами.
 4. Визначення структури даних, об’єктів та алгоритмів для вирішення поставлених задач.
 5. Оцінка розміру капітальних та операційних видатків, у тому числі витрат на розробку та обслуговування програмного продукту.
 6. Розробка технічних вимог, специфікацій, технічного завдання на розробку програмного продукту та проведення закупівель.
 7. Постановка задач розробникам програмного продукту за результатом тестування та під час супроводу його роботи після запуску в експлуатацію.
 8. Проведення зустрічей з зацікавленими сторонами, з метою з’ясування вимог до програмного продукту, та проведення презентацій.
 9. Управління ризиками проєкту, разом з менеджером програми визначення стратегій роботи з ризиками та належного реагування.
 10. Забезпечення відповідності програмного продукту вимогам та очікуванням бенефіціара, а також завданням проєкту.
 11. Надання консультацій з технічних питань та допомоги у виборі найкращих рішень і підрядників.

 Професійні вимоги:

 • Вища технічна освіта.
 • Більше 5-ти років досвіду у сфері розробки програмного забезпечення, IT інжинірингу тa IT архітектури.
 • Підтверджений досвід розробки та впровадження нових програмних продуктів для автоматизації робочих процесів, обміну даними тощо.
 • Знання сучасного процесу проєктування та розробки програмного забезпечення, його принципів та бізнес-вимог.
 • Вміння структурувати елементи інформаційних систем, визначати технології і можливі програмні рішення, управляти даними, формулювати вимоги до програмних продуктів.
 • Досвід у написанні технічних завдань, вимог та специфікацій для IT продуктів.
 • Досвід у моделюванні бізнес-процесів, знання BPMN, UML, Use Cases.
 • Досвід функціонального тестування програмного забезпечення.
 • Досвід роботи з державними органами (з’ясування вимог, проведення презентацій).

Буде перевагою:

 • Знання законодавства в галузі надання адміністративних послуг.
 • Наявність сертифікатів за міжнародними стандартами проєктного управління або диплом про завершення навчання за відповідними програмами підготовки. Знання англійської мови.

Для участі у конкурсі просимо надіслати мотиваційний лист та резюме на адресу resumes@eef.org.ua з поміткою «Менеджер/ка IT проєктів» до 30 липня 2022 року.