Подiлитись
14/11/2022
Конкурс на посаду експерта/експертки зі стратегічного планування

Фонд Східна Європа оголошує конкурс на посаду експерта/експертки зі стратегічного планування.

 Основні завдання:

 1. Підтримка реалізації проєктів Мінцифри, включаючи процес залучення фінансування, участь у визначенні та контролі обсягу, графіку та бюджету проєкту, управління ризиками проєкту, а також участь у моніторингу та оцінці проєктів для донорів.
 2. Проведення аналізу поточної документації/матеріалів, аналіз підготовлених презентаційних та промоційних матеріалів, включаючи 1-сторінкові пропозиції, демо-документи, для різних цільових аудиторій (донорів, представників органів влади тощо).
 3. Сприяння у розвитку партнерських відносин з фінансовими організаціями (донорами), державними органами, громадськими організаціями та ІТ-компаніями у сфері електронного урядування як в Україні, так і на міжнародному рівні – за запитом команди InnoLab.
 4. Координація скринінгу та дослідження, що проводяться для потенційних партнерів (як проєктів міжнародної технічної допомоги та організацій, так і країн-бенефіціарів для розробки та впровадження ІТ-рішень).
 5. Підтримка у проведенні аналізу моделей співпраці (двостороння/тристороння).
 6. Управління відносинами із зацікавленими сторонами на високому рівні: визначення вимог, залучення та комунікація, включаючи підтримку переговорів, управління очікуваннями, підтримку підготовки демонстраційних проєктів, процес медіації та подальше сприяння співпраці (оперативне листування, оновлення, звітність тощо).
 7. Підготовка персоналізованих/кастомізованих пропозицій для державних бенефіціарів щодо цифрової модернізації, попередня підготовка матеріалів для представлення потенційним партнерам – донорам.
 8. Координація зустрічей, презентацій, консультацій зі стейкхолдерами: представниками держави, міжнародних організацій тощо, які зацікавлені у партнерстві на всіх рівнях.

 Вимоги до кваліфікації:

 • Ступінь магістра (або еквівалент) у галузі економіки, державного/бізнес-адміністрування, міжнародних відносин, соціальних наук тощо.
 • Підтверджений досвід управління проєктами (концептуалізація, планування, координація, керівництво, моніторинг).
 • Більше 10 років загального професійного досвіду.
 • Досвід роботи у сфері розвитку співпраці в урядовому сегменті (для міністерств або урядових проєктів, реформ).
 • Досвід роботи в мультикультурному/міжнародному середовищі.
 • Досвід роботи у сфері консалтингу.
 • Розуміння цифровізації та цифрової трансформації з особливим акцентом на українському середовищі реформ буде перевагою.
 • Командний гравець з відмінними міжкультурними навичками, проактивною та практичною позицією.
 • Вільне володіння українською та робоче володіння англійською мовами.

Для участі у конкурсі просимо надіслати мотиваційний лист та резюме на адресу resumes@eef.org.ua з поміткою «Експерт/експертка зі стратегічного планування» до 27 листопада 2022 року.