Подiлитись
18/07/2022
Конкурс на посаду адміністратора/адміністраторки програми

Фонд Східна Європа оголошує конкурс на посаду адміністратора/адміністраторки програми у сфері цифрової трансформації.

Основні завдання:

 1. Допомога менеджеру/менеджерці програми з високорівневим та детальним плануванням як програми в цілому (формування дорожньої карти, визначення строків, змісту, бюджету, закупівель, плану моніторингу та оцінки, комунікацій тощо), так і на рівні компонентів програми.
 2. Допомога менеджеру/менеджерці програми у організації процесів моніторингу та оцінки, контролю досягнення запланованих результатів та ключових показників виконання програми.
 3. Допомога менеджеру/менеджерці програми та персоналу офісу управління програмою з управлінням закупівлями, комунікаціями, проведенням аудиту та організації програмних заходів.
 4. Підготовка поточної та фінальної звітності за програмою для менеджера/менеджерки програми, керівництва Фонду та грантодавця на основі даних, отриманих від персоналу, грантоотримувачів та залучених експертів програми.
 5. Контакти з різними джерелами (організаціями різних форм та консультантами, експертами) з питань поточної діяльності Фонду.
 6. Розробка презентацій та інших інформаційних матеріалів за результатами програми.

Вимоги до кваліфікації:

 • Вища освіта.
 • Гарні комунікативні навички (українська та англійська мови).
 • Відмінні навички письма та підготовки презентацій українською й англійською мовами.
 • Володіння інструментами MS Office, SQL, Power BI, Canva.
 • Знання основ проєктного менеджменту.
 • Плюсом є практичні знання з моніторингу та оцінки програм та проєктів.
 • Сильні аналітичні здібності, уважність до деталей, відповідальність, проактивність, здатність працювати в форматі мультизадачності, пунктуальність.

Для участі у конкурсі просимо надіслати мотиваційний лист та резюме на адресу resumes@eef.org.ua з поміткою «Адміністратор/адміністраторка програми» до 26 вересня 2022 року.