Подiлитись
18/01/2024
Цифровізація на марші

19 грудня 2023 року амбасадорка США в Україні Бріджит Брінк оголосила про запуск нової програми цифрової трансформації для України. Це – пʼятирічний проєкт, який виконуватиме Фонд Східна Європа разом із партнерами.

Проєкт «Підтримка цифрової трансформації України» – Digital Transformation Activity (DTA) – спрямований на розширення цифрових можливостей України для забезпечення стійкого економічного відновлення, прозорої відбудови та належного врядування під час війни та у післявоєнний період.

Проєкт фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Програмою допомоги з міжнародного розвитку від уряду Великої Британії (UK Dev).

Проєкт DTA виконуватиметься досвідченим консорціумом партнерів на чолі з Фондом Євразія, до складу якого, окрім Фонду Східна Європа, належать: Офіс ефективного регулювання BRDO, Інститут аналітики та адвокації / Institute of Analytics and Advocacy, Київська школа економіки, Open Contracting Partnership (Open Contracting), SocialBoost, Transparency International Ukraine та Women in Digital Transformation.

Для досягнення результатів DTA співпрацюватиме з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Міністерством економіки України, а також із бізнесом, технологічними компаніями, місцевою владою, громадськими організаціями, освітніми інституціями та громадянами України.

Докладніше про DTA читайте за посиланням.