Міністерство молоді та спорту України робить революційний крок у сфері державних послуг, вперше впровадивши модуль штучного інтелекту для автоматизованої перевірки заявок на участь у конкурсах проєктів міжнародних молодіжних обмінів. Цей інноваційний інструмент, розроблений у межах Програми EGAP, значно спростить процес подання та обробки заяв, зробивши його ефективнішим та прозорішим, а також – сприятиме залученню більшої кількості охочих взяти участь у конкурсі.
Відтепер, подаючи заявку через електронну систему, учасники конкурсу зможуть скористатися допомогою ШІ, який проаналізує зміст заповнених розділів та надасть попередні висновки та рекомендації щодо покращення конкурсної заяви. Це дозволить уникнути типових помилок та підвищити шанси на успіх у конкурсі.
Впровадження ШІ-інструменту, що використовує нейромережеву модель, яка адаптована для автоматизованої перевірки заяв, створює низку переваг як для учасників, так і для Міністерства. Для учасників це означає підвищення якості заповнених заявок завдяки миттєвому отриманню рекомендацій, зменшення ризику помилок та невідповідностей, а також економію часу на остаточну перевірку документів. Для Міністерства – це скорочення часу на обробку заяв, зменшення впливу людського фактору на оцінювання заяв та автоматизація рутинних перевірок.
Інтегрований ШІ-модуль виконує такі ключові функції:
Використовуючи модуль автоматизованої перевірки заявок, важливо пам’ятати про кілька ключових моментів. По-перше, час, необхідний для перевірки заявки, може варіюватися залежно від обсягу наданої інформації. По-друге, користувачі мають можливість перевіряти свої заявки необмежену кількість разів, що дозволяє їм вносити необхідні корективи. По-третє, використання ШІ-модуля є повністю добровільним, і кожен заявник самостійно вирішує, чи скористатися цією функцією. Нарешті, слід пам’ятати, що рекомендації, надані ШІ, не є обов’язковими для використання, і остаточне рішення щодо подання заявки завжди залишається за заявником.
Впровадження ШІ-модуля – це важливий крок на шляху до цифрової трансформації державних послуг в Україні. Ми впевнені, що цей інноваційний інструмент допоможе реалізувати проєкти для молоді та зробити вагомий внесок у розвиток нашої країни.
Подати заявку на конкурс проєктів у межах Українсько-Польських обмінів молоддю та обміну молоддю України та Литви можна до 20 квітня за посиланням: https://obminy.mms.gov.ua
Сервіс розроблений Міністерством молоді та спорту України у межах Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарського уряду.