Подiлитись
03/07/2023
Ще одна ГО у програмі «Разом ми – Шелтер»

Раді повідомити, що у програмі «Разом ми – Шелтер» – поповнення: благодійний фонд «Твоя опора» долучився до ініціативи Фонду Східна Європа, що прагне забезпечити комфортними прихистками внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Нагадаємо, що програма «Разом ми – Шелтер» створена, щоб підвищити спроможності українських громадських організацій (ГО), які надають життєво важливі послуги людям, які постраждали від війни.

Благодійний фонд «Твоя опора» став дев’ятою неурядовою організацією, яка в межах програми отримала грант розміром майже 1 100 000 грн для здійснення ремонтних робіт та облаштування шелтера у своїй громаді.

Завдяки гранту організація планує провести ремонтні роботи в семи житлових кімнатах, кухні, їдальні, коридорах, душових і санвузлах у львівському прихистку «Твоя опора».

Це один з найбільших шелтерів, що працюють сьогодні у Львові. Тут постійно перебувають від 100 до 140 людей. Всього у межах нашого спільного проєкту благодійний фонд «Твоя опора» планує допомогти 500 особам, серед яких 200 – це діти.

Бажаємо організації успіху та плідної роботи!

Програма «Разом ми – Шелтер» реалізується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Гуманітарного Фонду для України.