Подiлитись
17/03/2022
Ще дві ГО втілюють «Шелтер»

Фонд Східна Європа в межах проєкту «Шелтер» профінансував діяльність ще двох громадських організацій, що надають допомогу вимушеним переселенцям. Ними стали Рівненська обласна організація ВГО «Громадянська мережа “ОПОРА”» та МГО «Стан».

  • Рівненська обласна організація ВГО «Громадянська мережа “ОПОРА”» працюватиме з вимушеними переселенцями у Рівненській області. Організація допоможе забезпечити трансфер людей до прихистків, налагодить роботу логістичного хабу з гуманітарної допомоги для мешканців постраждалих областей та ВПО в межах області, прийматиме та розподілятиме гуманітарну допомогу та інше. Також на меті – мережування центрів перебування для переселенців задля кращої координації та розподілу необхідних речей.
  • Молодіжна громадська організація «Стан» планує забезпечити шість тимчасових прихистків для ВПО в межах Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей технікою для покриття гігієнічних потреб (пральні машини, засоби для прання, сушарки) та можливостей для харчування (дрібна кухонна техніка). 

Загалом вже п’ять організацій-партнерів отримали кошти для облаштування тимчасових прихистків та створення базового комфорту для людей, які вимушено опинилися в дорозі.

Дізнатися більше про «Шелтер» та долучитися фінансово можна за посиланням: https://bit.ly/Shelter_Project_UKR