Подiлитись
13/04/2022
«Шелтер» на Волині
Луцьк, Волинська область

Фонд Східна Єропа розпочинає співпрацю в межах проєкту «Шелтер» з ГО «Волинський Інститут Права», що допомагає людям, які вимушено зупинилися у Смідинській та Нововолинській громадах.

У Смідинській громаді зараз перебувають понад 122 переселенці, у Нововолинській – понад шість тисяч. Приміщення, що можуть бути переобладнанні під прихистки у громадах, є, проте вони потребують додаткового облаштування. Кількість людей, що прибувають, також постійно змінюється.

Коштом, наданим від Фонду Східна Європа, в організації планують не лише створити в прихистках комфортні умови, а й подбати про соціальну адаптацію переселенців та їхнє включення у розвиток гостинних громад. Окремий напрямок – забезпечення їх необхідною юридичною інформацією.

Це вже сьома організація, що співпрацює з Фондом та впроваджує проєкт «Шелтер» на місцях, допомагає вирішувати актуальні потреби прихистків для вимушених переселенців, зокрема підвищувати комфорт перебування через закупівлю необхідної техніки та передачу гуманітарної допомоги.

Дякуємо за донації та партнерам, які активно долучаються до роботи! Дізнатися більше та допомогти можна за посиланням.