Подiлитись
02/04/2023
Результати зустрічі з SDC

Україна вражає іноземців – не лише сміливістю, яка вже стала національним брендом, а й темпами цифрової трансформації. Усього за три роки українцям вдалося здолати шлях, який деякі країни проходили за 20 років.

Такий успіх був би неможливим без партнерів Фонду та Програми EGAP – Міністерства цифрової трансформації України, Уряду Швейцарії та Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC).

Зустрілися з Андреа Штудер, заступницею гендиректорки SDC. Метою зустрічі стало поглиблення співпраці за напрямком трансформації української освіти.

«Однією з глобальних цілей Фонду є побудова інноваційної системи громадянської освіти. У часи, коли діти опановують ґаджети швидше, ніж слова, а концентрація уваги в дорослих обмежена 15-секундними відео, важливо шукати нові ефективні підходи до навчання. Наше завдання – зробити освіту інтерактивною, позбутися паперових щоденників та журналів, а також інтегрувати уроки в діджитал-усесвіт. А співпраця з нашими партнерами допоможе втілити це якнайшвидше!», – каже Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа.

За підтримки SDC нам вдалося:

  • створити портал та застосунок Дія, яким нещодавно виповнилося три роки
  • запустити такі популярні послуги, як єМалятко та сервіси для ФОП.Останніми, до слова, задоволені понад 93% користувачів
  • розвинути платформу Дія.Цифрова освіта, де пройшли навчання понад 2 мільйони студентів

Сподіваємося на продовження плідної співпраці зі Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва.

Далі – ще більше реформ на шляху до національної цифрової трансформації!