Подiлитись
30/03/2022
Коучинг для ГО в часи пандемії
Брошура з історіями учасників коучингової програми

Збірку історій учасників коучингової програми для лідерів ГО підготовлено Фондом Східна Європа в межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу. Думки та твердження викладені у матеріалах можуть не відображати позиції Фонду Східна Європа та Європейського Союзу.

 

Завантажити матеріали:

Громадський сектор рухають люди, які часто поєднують свою громадську активність з іншою роботою, вигоряють від навантаження та емоційної залученості у вирішення проблем, потерпають від зміни підходів у комунікаціях, командної взаємодії та організації роботи в умовах пандемії Covid-19. Перед ними постало завдання швидко трансформуватися та продовжувати змінювати суспільство на краще.

У відповідь на ці виклики Фонд Східна Європа в межах 3DProject за підтримки Європейського Союзу запропонував лідерам громадських організацій коучинг – інструмент для кращого подолання невизначеності та дистанції, які зумовлені пандемією.

Як інструмент розвитку компетенцій, індивідуальної та спільної цільової настанови, орієнтованості на результат – поки що він поширений здебільшого у корпоративному секторі. Проте історії громадських активістів, які спробували коучинг, підтверджують: він працює і у громадському секторі.

Коучингова програма для лідерів громадських організацій у часи пандемії в межах 3DProject проходить у дві хвилі. Для кожної передбачені по три місяці навчання, дев’ять групових зустрічей, близько 100 індивідуальних коучингових сесій для 20 громадських активістів з усієї України. З групою працювали п’ятеро професійних коучів.

Затребуваність коучингової підтримки серед представників громадського сектору доволі висока – на оголошення про відбір у дві хвилі ми загалом одержали 324 заявки. Герої історій нашої збірки є випускниками першої хвилі. Їм є що розповісти про свій досвід участі у програмі, власні трансформації та подекуди неочікувані відкриття і розуміння себе у громадському секторі.

Авторка текстів — Юлія Гудожник.