Подiлитись
27/10/2022
Конкурс на закупівлю робіт із поточного ремонту приміщень, які використовуються як найпростіше укриття у закладі освіти м. Чернігів

Цей конкурс триває у межах реалізації програми «Безпечна школа», що впроваджується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки міжнародних донорів, зокрема, Eurasia Foundation, Terre des Hommes, Baker Tilly International, Epam та Метро Україна.

Назва робіт: роботи з поточного ремонту приміщень, які використовуються як найпростіше укриття у закладі освіти м. Чернігів.

Технічне завдання для виконання робіт наведено тут: Технічне завдання

Крайній термін виконання робіт: 30.12.2022 р.

За потреби технічна консультація щодо оформлення тендерної пропозиції надаватиметься за індивідуальним запитом до технічного координатора Фонду Східна Європа.

Заявка повинна містити інформацію про вартість робіт, терміни їх виконання та умови гарантійного зобов′язання. Для участі у процедурі тендеру необхідно надати такий пакет документів:

 • Лист-заявка на участь у тендері згідно з формою: Заявка на участь у конкурсі
 • Виписка/Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб фізичних осіб-підприємців та громадських формувань або свідоцтво про реєстрацію (завірені учасником).
 • Для фізичних осіб-підприємців: копія паспорта фізичної особи-підприємця та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків.
 • Відомості щодо сплати податків та зборів:
  • Для платників ПДВ: копія свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ або копія витягу з реєстру платників ПДВ.
  • Для платників єдиного податку: копія свідоцтва про сплату єдиного податку або копія витягу з реєстру платників єдиного податку.
  • У разі, якщо учасник не є платником податку на додану вартість та платником єдиного податку, тоді він повинен подати довідку в довільній формі з посиланням на конкретні статті законодавства України про те, що відповідно до законодавства України не передбачено наявність у нього зазначених свідоцтв.
 • Цінова пропозиція (у вигляді кошторису договірної ціни згідно з КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва»).
 • Пропозиції (побажання) щодо графіку оплати у довільній формі.
 • Копії документів, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури щодо підпису документів цінової пропозиції. Повноваження щодо підпису документів підтверджується одним з таких документів, який має бути завірений власною печаткою (за умови використання) заявника (копія установчого договору, виписка з протоколу засновників про призначення директора, президента, голови правління, довіреність керівника заявника або інший документ, що підтверджує повноваження посадової особи заявника на підписання документів).
 • Перелік виконаних подібних робіт на щонайменше двох об’єктах. Інформація має відповідати періоду від 2019 до 2022 року та містити дані про замовника робіт (включно із контактними даними представника замовника).
 • Інформацію про наявність працівників для виконання роботи, які мають необхідні знання та досвід (інженерно-технічних працівників та робітників основних будівельних професій). Відомості подають відповідно до таблиці – Інформація про працівників

Цінова пропозиція має містити всі витрати учасника, необхідні для якісного виконання робіт, включно з витратами на виїзди до об′єкта.

Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням цінової пропозиції, не відшкодовуються (в тому числі й у разі скасування тендеру чи визнання тендеру таким, що не відбувся).

До вартості цінової пропозиції не включають витрат, які учасник мав під час підготування пропозиції.

Учасник самостійно несе відповідальність за формування цінової пропозиції та формує ціни відповідно до вимог чинного законодавства.

Цінова пропозиція (пакет документів) подається у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності). На конверті має бути зазначено:

 • назва предмета закупівлі відповідно до оголошення;
 • повне найменування заявника, його місцеперебування, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Цінові пропозиції мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 18:00 10 листопада 2022 р. за адресою:

Фонд Східна Європа, вул. Саксаганського 83, 3 поверх, Київ, 01033 Україна

Критерії вибору постачальник:

Оцінювання цінових пропозицій буде здійснюватися тендерним комітетом у складі представників партнерів проєкту, базуючись на критеріях ціни, досвіду заявника та терміну виконання робіт.

Цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

 

З питаннями щодо процедури закупівлі можна звертатися:

Олег Масняк, технічний координатор Фонду Східна Європа

omasniak@eef.org.ua

тел.: +38 (050) 430-48-23

 

Ольга Молоко, менеджерка програми

omoloko@eef.org.ua