Подiлитись
11/05/2023
Конкурс на закупівлю комп’ютерного обладнання для ЦНАП у пілотних громадах

Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання для ЦНАП у пілотних громадах Програми.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян і сприяння соціальним інноваціям в Україні.

У межах Програми EGAP надається системна підтримка Центрам надання адміністративних послуг стосовно покращення якості надання адміністративних послуг мешканцям.

Основне завдання:

  • підбір та поставка обладнання для облаштування ЦНАП у пілотних громадах Програми EGAP;
  • кількість одиниць, технічні параметри вказано у Додатку 1.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-02 та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Очікуваний термін поставки: не пізніше 30 червня 2023 року

Критерії:

  • ціна;
  • строки поставки;
  • гарантійний термін обслуговування;
  • відповідність специфікаціям та технічним параметрам, заявленим у Додатку 1.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності), відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності) – Заява на участь у конкурсі

До пропозиції обов’язково мають бути додані:

  • комерційна пропозиція за формою;
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • для ФОП, що працюють за спрощеною системою оподаткування – копія витягу з реєстру платників єдиного податку (із зазначенням групи платника єдиного податку);
  • гарантійний лист або інший документ, складений у довільній формі, що гарантійний строк на предмет закупівлі становить не менше гарантійного строку, визначеного виробником обладнання, але не менше ніж 12 місяців з дати його отримання замовником (з дати підписання видаткової накладної). Виконання гарантійних зобов’язань забезпечує Учасник.

Пропозиції (пакет документів) прохання надіслати на електронну пошту tender@egap.in.ua до 25 травня 2023 року включно. У темі листа просимо вказати «Комп’ютерне обладнання для ЦНАП».

Обладнання потрібно буде доставити в ЦНАП 25 територіальних громад (Менська, Бобровицька, Іванівська, Сновська громади Чернігівської області; Васильківська, Зеленодольська, Межівська, Новомосковська громади Дніпропетровської області; Луцька, Нововолинська, Зимнівська, Володимирська, Любешівська, Смідинська громади Волинської області; Чорноморська, Біляївська, Сафʼянівська, Кілійська, Суворовська, Ренійська громади Одеської області; Стрижавська, Війтівецька, Іллінецька, Хмільницька громади Вінницької області; Бородянська громада Київської області). Отже, сума пропозиції має включати вартість доставки у зазначені регіони.