Подiлитись
28/07/2023
Конкурс на вибір постачальника для закупівлі матеріалів для виконання робіт з капітального ремонту даху адмінбудівлі ЦНАП

Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує конкурс на вибір постачальника для закупівлі матеріалів для виконання робіт з капітального ремонту даху адмінбудівлі ЦНАП.

Адреса об′єкта: м. Бобровиця, вул. Лупицька, 4, ЦНАП.

Назва об′єкта: Капітальний ремонт даху адмінбудівлі ЦНАП.

Крайній термін виконання робіт: 01 жовтня 2023 року.

Предмет закупівлі: матеріали для виконання робіт з капітального ремонту.

Перелік робіт, які повинна включати цінова пропозиція, наведено у Додатку №2.

Порядок подання пропозицій

Для участі в тендері потрібно надати наступний пакет документів (тендерна пропозиція):

  • Цінова пропозиція за зразком у Додатку №1.
  • Договірна ціна на роботи згідно з переліком, наведеним у Додатку №2, виконана відповідно до КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва».
  • Виписка/Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб фізичних осіб-підприємців та громадських формувань або свідоцтво про реєстрацію.
  • Для фізичних осіб-підприємців: копія паспорта фізичної особи-підприємця та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків.
  • Відомості щодо сплати податків та зборів. Для платників ПДВ: копія свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ або копія витягу з реєстру платників ПДВ. Для платників єдиного податку: копія свідоцтва про сплату єдиного податку або копія витягу з реєстру платників єдиного податку.
  • У разі, якщо учасник не є платником податку на додану вартість та платником єдиного податку, він повинен подати довідку у довільній формі з посиланням на конкретні статті законодавства України про те, що відповідно до законодавства України не передбачено наявність у нього зазначених свідоцтв.
  • Копії документів, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури щодо підпису документів цінової пропозиції. Повноваження щодо підпису документів підтверджується одним з таких документів, який має бути завірений власною печаткою (за умови використання) заявника: копія установчого договору, виписка з протоколу засновників про призначення директора, президента, голови правління, довіреність керівника заявника або інший документ, що підтверджує повноваження посадової особи заявника на підписання документів.

Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням тендерної пропозиції, не відшкодовуються (зокрема і у разі відміни тендеру чи визнання його таким, що не відбувся).

До вартості тендерної пропозиції не включаються витрати, які учасник поніс під час підготування пропозиції.

Учасник самостійно несе відповідальність за формування тендерної пропозиції та формує ціни у відповідності до вимог чинного законодавства.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-0 та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто Фонд Східна Європа проводить оплату за товари без урахування ПДВ.

УВАГА! Згідно з поданої учасником договірної ціни, Фонд Східна Європа проводить оцінку вартості матеріалів для виконання робіт згідно з відомістю ресурсів в договірній ціні, а загальна кошторисна вартість робіт має інформативний характер для вибору постачальника матеріалів.

Пропозиції приймаються від юридичних осіб (далі – ЮО) та фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП). Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

З питаннями щодо тендеру можна звертатися на електронну пошту tender@egap.in.ua до 05 серпня 2023 року. У темі листа потрібно обов’язково зазначити «Бобровицька міська рада – ремонт даху».

Тендерні пропозиції мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 11 серпня 2023 року на адресу: Фонд Східна Європа, вул. Саксаганського 96, м. Київ

Тендерні пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.