Подiлитись
13/07/2023
Конкурс на вибір підрядника з розроблення програмного забезпечення електронної інформаційної взаємодії

Фонд Східна Європа в межах проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) оголошує конкурс на відбір підрядника для надання послуги з розроблення програмного забезпечення інформаційної взаємодії між Єдиною інформаційною системою соціальної сфери (далі – ЄІССС) Міністерства соціальної політики України (далі – Мінсоцполітики) та Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК). Проєкт TAPAS націлений на протидію корупції через реформу електронного урядування в Україні та запровадження кращих світових практик у сферах електронних закупівель, відкритих даних та електронних послуг.

Електронна інформаційна взаємодія між ресурсом НАЗК та ресурсом Мінсоцполітики має відбуватися з метою здійснення ними повноважень, визначених законодавством, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», Порядку формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та Положення про Єдину інформаційну систему соціальної сфери.

Мета – налагодження інформаційної взаємодії між ресурсами НАЗК та Мінсоцполітики для забезпечення функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та здійснення інших повноважень відповідно до законодавства, покладених на НАЗК та Мінсоцполітики.

Виконавець повинен забезпечити гарантійну підтримку відповідного розробленого ПЗ ЄІССС протягом 3 (трьох) календарних місяців від дати підписання Акту приймання-передання наданих послуг.

Технічні вимоги надаються за запитом на електронну адресу: digital.tenders@eef.org.ua

Вимоги до виконавця:

  • виконавець повинен надати підтвердження досвіду реалізації щонайменше двох подібних проєктів (у заявці навести опис реалізованих проєктів, листи-відгуки тощо);
  • виконавець повинен надати підтвердження досвіду розроблення програмного забезпечення не менше ніж 5 років (у заявці навести опис реалізованих проєктів).

Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань, кваліфікація залучених експертів;
  • ціна;
  • термін виконання.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника, скріплюється печаткою (за наявності) – Форма заявки на участь у конкурсі.

До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документа, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника;
  • резюме залучених до виконання проєкту фахівців із зазначенням кваліфікації та досвіду.

Терміни та адреса подання заявок:

Пропозиції (пакет документів) подають у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), на адресу Фонду Східна Європа не пізніше за 18:00 10 серпня 2023 року:

Фонд Східна Європа, вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508, Київ, 01032, Україна.

На конверті має бути зазначене повне найменування або ПІБ заявника, його місцерозташування; прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи; ідентифікаційний код за ЄДРПОУ; номери контактних телефонів.

Електронна копія пропозиції має бути надіслана на електронну пошту digital.tenders@eef.org.ua з темою листа «Конкурс – інформвзаємодія між ЄІССС та ЄДРД» не пізніше ніж 10 серпня 2023 року включно. Пропозицій, надісланих на іншу адресу, зокрема електронну, не розглядатимуть.

У зв’язку з тим, що проєкт фінансується за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в межах Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати податку на додану вартість та проводить оплату за товари без урахування ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.