Подiлитись
16/05/2023
Конкурс на вибір підрядника з доопрацювання програмного забезпечення Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Фонд Східна Європа в межах проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) оголошує конкурс на відбір підрядника для надання послуги з доопрацювання програмного забезпечення Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

«Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) є проєктом USAID / UK aid, виконавцем якого є Фонд Євразія. Проєкт націлений на протидію корупції через реформу електронного урядування в Україні та запровадження кращих світових практик у сферах електронних закупівель, відкритих даних та електронних послуг.

Технічні вимоги надаються за запитом на електронну адресу: ATkachenko@eef.org.ua

Вимоги до виконавця:

  • виконавець повинен надати підтвердження досвіду реалізації щонайменше двох подібних проєктів (у заявці навести опис реалізованих проєктів, листи-відгуки тощо);
  • виконавець повинен надати підтвердження досвіду розроблення програмного забезпечення не менше ніж 5 років (у заявці навести опис реалізованих проєктів).

Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань, кваліфікація залучених експертів;
  • ціна;
  • термін виконання.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі — ФОП) та юридичних осіб (далі — ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника, скріплюється печаткою (за наявності) та надсилається в сканованому вигляді — Форма заявки на участь у конкурсі

До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документа, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника;
  • резюме залучених до виконання проєкту фахівців із зазначенням кваліфікації та досвіду.

Терміни та адреса подання заявок:

Пропозиції (пакет документів) подають у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), на адресу Фонду Східна Європа не пізніше за 18:00 14 червня 2023 року:

Фонд Східна Європа, вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508, Київ, 01032, Україна.

На конверті має бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження; прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи; ідентифікаційний код за ЄДРПОУ; номери контактних телефонів.

Електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту ATkachenko@eef.org.ua з темою листа «Конкурс — Єдиний державний реєстр декларацій» не пізніше ніж 14 червня 2023 року включно. Пропозиції, надіслані на іншу адресу, зокрема електронну, не розглядатимуться.

У зв’язку з тим, що дослідження фінансується за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в межах Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати податку на додану вартість та проводить оплату за товари без урахування ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.