Подiлитись
17/07/2023
Конкурс на вибір підрядника із проведення інформаційних аудитів для розпорядників інформації

Фонд Східна Європа в межах проєкту TAPAS оголошує конкурс на відбір підрядника із проведення інформаційних аудитів для розпорядників інформації.

«Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) є проєктом USAID/UK aid, виконавцем якого є Фонд Євразія, а виконавчим партнером – Фонд Східна Європа.

Проєкт націлений на протидію корупції через реформу електронного врядування в Україні та запровадження найкращих світових практик у сферах електронних закупівель, відкритих даних та електронних послуг.

Мета:

Дослідження стану й наявності всієї публічної інформації та публічної інформації у формі відкритих даних, удосконалення логічності її створення, збирання, зберігання, опрацювання, публікації чотирьох розпорядників інформації. Це сприятиме підвищенню прозорості у воєнний та післявоєнний час, покращенню зручності користування даними для громадянського суспільства.

Із повним переліком очікуваних послуг можна ознайомитись у документах: Технічне завдання.

Кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників:

 • Фізичні особи, юридичні особи та/або фізичні особи-підприємці, що мають право здійснювати відповідний тип економічної діяльності.
 • Наявність підтвердженого досвіду розроблення проєктів у сфері civic tech чи Open Data (не менше, ніж двох), що повʼязані з дослідженнями, аналізом нормативної бази, розробкою технічних рішень, навчаннями розпорядників даних тощо.
 • Досвід проведення досліджень у сфері відкритих даних та послуг на їхній основі, протидії корупції, ефективності державного управління, електронних послуг, міського розвитку, якості життя населення. Наявність досвіду проведення інформаційних аудитів є бажаним, але не єдиним критерієм відбору.

Документи, які необхідно подати для участі у конкурсі:

Пропозиція оформлюється на бланку заявника відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності) і надсилається у сканованому вигляді – Форма заявки на участь у конкурсі на закупівлю.

Пропозиція має містити:

 • Коротку інформацію про заявника.
 • Портфоліо попередніх проєктів.
 • Cтратегію виконання завдання.
 • Календарний план виконання робіт за етапами.
 • Детальну цінову пропозицію з розбивкою за кожним з етапів, з інформацією про очікуваний порядок оплати послуг.

До пропозиції обов’язково має бути додана:

 • Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 • Копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.
 • Резюме залучених до виконання проєкту фахівців із зазначенням кваліфікації та досвіду.

Критерії відбору та вимоги до підрядника, порядок визначення переможців конкурсного відбору

Відбір підрядника буде здійснений на конкурсній основі.

Рішення щодо переможця буде ухвалене на основі оцінки пропозиції відносно інших заявок і базуючись на принципі «ціна-якість».

До критеріїв якості належать оцінка попереднього досвіду заявника, приділятиметься увага методологічній обґрунтованості та плануванню проведення робіт. Запропонований термін робіт також враховуватиметься під час розгляду заявок.

Фінансова складова буде оцінена, виходячи з критеріїв реалістичності та збалансованості запропонованих бюджетів.

Відхилення конкурсних пропозицій

Замовник відхиляє конкурсну пропозицію у разі, коли:

 • учасник не відповідає кваліфікаційним вимогам, установленим у тендерній документації;
 • учасник надав неправдиві відомості та інформацію стосовно вимог тендерної документації;
 • учасник своїми діями намагається вплинути на визначення переможця конкурсу;
 • тендерна пропозиція не відповідає умовам конкурсної документації.

Терміни та адреса подання заявок:

Заявки на участь у конкурсі мають бути надіслані на електронну пошту digital.tenders@eef.org.ua не пізніше 23:59 за Київським часом 14 серпня 2023 року із темою листа «Infoaudit». Пропозицій, надісланих на іншу адресу (в тому числі електронну), не розглядатимуть.

Усі запитання щодо конкурсного відбору мають бути поставлені не пізніше 23:59 за Київським часом 9 серпня 2023 року та мають бути адресовані на електронну пошту digital.tenders@eef.org.ua з темою листа «Infoaudit – запитання».

У зв’язку з тим, що фінансування робіт здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в межах Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Фонд Східна Європа залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також скасувати конкурс.