Подiлитись
19/01/2023
Конкурс на вибір підрядника із проведення дослідження з відкритих даних у сфері циркулярної та низьковуглецевої економіки

Фонд Східна Європа в межах проєкту TAPAS оголошує конкурс на відбір підрядника із проведення дослідження у сфері відкритих даних з циркулярної та низьковуглецевої економіки та створення стандартів наборів таких даних, а також рекомендацій для розробників відповідних систем.

«Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) є проєктом USAID / UK aid, виконавцем якого є Фонд Євразія, а співвиконавцем – Фонд Східна Європа. Проєкт спрямований на протидію корупції через реформу електронного урядування в Україні та запровадження кращих світових практик у сферах електронних закупівель, відкритих даних та електронних послуг.

Із повним переліком послуг із проведення дослідження можна ознайомитись у документі – Технічне завдання.

Кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників:

 • Юридичні особи та/або фізичні особи-підприємці, що мають право здійснювати відповідний тип економічної діяльності.
 • Досвід із проведення аналізу законодавства та законотворчості не менше двох років.
 • Досвід проєктів у сфері циркулярної та низьковуглецевої економіки, поводження з відходами, Green Deal не менше трьох проєктів.
 • Досвід проведення досліджень у сфері відкритих даних та послуг на їхній основі, протидії корупції, ефективності державного управління, електронних послуг, міського розвитку, якості життя населення. Наявність дослідницького досвіду у сфері відкритих даних є бажаним, але не єдиним критерієм відбору.
 • Наявність сертифікатів, що підтверджують кваліфікацію у сфері відкритих даних, низьковуглецевої та циркулярної економіки, є бажаним, але не єдиним критерієм відбору.

 Критерії відбору та вимоги до підрядника та порядок визначення переможців конкурсного відбору

Відбір підрядника буде здійснений на конкурсній основі.

Рішення щодо переможця ухвалюватимуть на основі оцінки пропозиції відносно інших заявок / пропозицій та базуючись на принципі «ціна-якість».

До критеріїв якості належать оцінка попереднього досвіду заявника, кадрового потенціалу, також приділятиметься увага методологічній обґрунтованості та втілюваності запропонованих ідей щодо проведення дослідження.

Фінансова складова буде оцінена, виходячи з критеріїв реалістичності та збалансованості запропонованих бюджетів.

Відхилення конкурсних пропозицій

Замовник відхиляє конкурсну пропозицію у разі, коли:

 • учасник не відповідає кваліфікаційним вимогам, установленим у тендерній документації;
 • учасник надав неправдиві відомості та інформацію стосовно вимог тендерної документації;
 • учасник своїми діями намагається вплинути на визначення переможця конкурсу;
 • тендерна пропозиція не відповідає умовам конкурсної документації.

 Документи, які необхідно подати для участі в конкурсі:

Пропозиція оформлюється на бланку заявника відповідно до пунктів аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника і скріплюється печаткою (за наявності) та надсилається у сканованому вигляді – Форма заявки на участь у конкурсі на закупівлю.

Пропозиція має містити:

 1. Коротку інформацію про заявника.
 2. Опис досвіду заявника та стратегію виконання завдання.
 3. Портфоліо попередніх досліджень.
 4. Календарний план виконання робіт за етапами.
 5. Детальну цінову пропозицію з розбивкою за кожним із завдань, з інформацією про очікуваний порядок оплати послуг.

До пропозиції обов’язково мають бути додані:

 • Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 • Копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.
 • Резюме залучених до виконання проєкту фахівців із зазначенням кваліфікації та досвіду.

 Терміни та адреса подання заявок:

Заявки на участь у конкурсі мають бути надіслані на електронну пошту kborysenko@eef.org.ua не пізніше 23:59 за Київським часом 01 лютого 2023 року із темою листа «OD GreenDeal». Пропозицій, надісланих на іншу адресу (в тому числі електронну), не розглядатимуть.

Усі запитання щодо конкурсного відбору мають бути поставлені не пізніше 23:59 за Київським часом 27 січня 2023 року та мають бути адресовані на електронну пошту kborysenko@eef.org.ua з темою листа «OD GreenDeal – запитання».

У зв’язку з тим, що фінансування досліджень здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в межах Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Фонд Східна Європа залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також скасувати конкурс.