Подiлитись
21/06/2023
Конкурс на вибір підрядника із проведення дослідження «Антикорупційний та соціальний вплив відкритих даних Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення»

Фонд Східна Європа в межах проєкту TAPAS оголошує конкурс на відбір підрядника із проведення дослідження щодо Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (далі – Реєстр корупціонерів).

«Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) є проєктом USAID / UK aid, виконавцем якого є Фонд Євразія, а співвиконавцем – Фонд Східна Європа. Проєкт націлений на протидію корупції через реформу електронного урядування в Україні та запровадження кращих світових практик у сферах електронних закупівель, відкритих даних та електронних послуг.

З повним переліком очікуваних послуг можна ознайомитись у документі Технічне завдання.

Кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників:

 • Юридичні особи та/або фізичні особи-підприємці, що мають право здійснювати відповідний тип економічної діяльності (Дослідник(-и) або дослідницька установа / організація, соціологічне агентство).
 • Досвід проведення досліджень із використанням якісних методів дослідження не менше трьох років.
 • Досвід проведення маркетингових / соціологічних / статистичних досліджень у сфері відкритих даних та послуг на їхній основі, протидії корупції, ефективності державного управління, електронних послуг, міського розвитку, якості життя населення. Наявність дослідницького досвіду у сфері відкритих даних є бажаним, але не єдиним критерієм відбору.
 • Наявність підтвердженого портфоліо виконання аналогічних проєктів (не менше трьох виконаних досліджень у вказаній сфері).

Документи, які необхідно подати для участі у конкурсі:

Пропозиція оформлюється на бланку заявника відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності) і надсилається в сканованому вигляді – Форма заявки на участь у конкурсі на закупівлю.

Пропозиція має містити:

 • Коротку інформацію про заявника.
 • Портфоліо попередніх досліджень.
 • Опис запропонованої методології (зокрема обрані методи дослідження за кожною цільовою групою та обґрунтування їх вибору).
 • Резюме ключових виконавців (не менш двох).
 • Календарний план виконання робіт за етапами.
 • Детальну цінову пропозицію з розбивкою за етапами чи завданнями та інформацією про очікуваний порядок оплати послуг.

До пропозиції обов’язково має бути додана:

 • Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 • Копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.
 • Резюме залучених до виконання проєкту фахівців із зазначенням кваліфікації та досвіду.

Критерії відбору та вимоги до підрядника і порядок визначення переможців конкурсного відбору

Відбір підрядника буде здійснений на конкурсній основі.

Рішення щодо переможця буде ухвалене на основі оцінки пропозиції відносно інших заявок та базуючись на принципі «ціна-якість».

До критеріїв якості належать оцінка попереднього досвіду заявника, кадрового потенціалу, також приділятиметься увага детальності запропонованої методології, оцінці в ній можливих ризиків, пропозиціям щодо відбору респондентів тощо.

Фінансова складова буде оцінена, виходячи з критеріїв реалістичності та збалансованості запропонованих бюджетів.

Відхилення конкурсних пропозицій

Замовник відхиляє конкурсну пропозицію у разі, коли:

 • учасник не відповідає кваліфікаційним вимогам, установленим у тендерній документації;
 • учасник надав неправдиві відомості та інформацію стосовно вимог тендерної документації;
 • учасник своїми діями намагається вплинути на визначення переможця конкурсу;
 • тендерна пропозиція не відповідає умовам конкурсної документації.

Терміни та адреса подання заявок

Заявки на участь у конкурсі мають бути надіслані на електронну пошту digital.tenders@eef.org.ua не пізніше 23:59 за Київським часом 4 липня 2023 року із темою листа «OD Research_Реєстр корупціонерів». Пропозицій, надісланих на іншу адресу (зокрема електронну), не розглядатимуть.

Усі запитання щодо конкурсного відбору мають бути поставлені не пізніше 23:59 за Київським часом 29 червня 2023 року та мають бути адресовані на електронну пошту digital.tenders@eef.org.ua з темою листа «OD Research_Реєстр корупціонерів – запитання».

У зв’язку з тим, що фінансування робіт здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в межах Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Фонд Східна Європа залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також скасувати конкурс.