Подiлитись
01/08/2023
Конкурс на вибір підрядника для імплементації проєкту «еАкциз»

Фонд Східна Європа в межах проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) оголошує конкурс на відбір підрядника для надання послуги з адміністративної та аналітичної роботи над проєктом «еАкциз».

Проєкт TAPAS націлений на протидію корупції через реформу електронного урядування в Україні та запровадження кращих світових практик у сферах електронних закупівель, відкритих даних та електронних послуг.

Мета проєкту «еАкциз» – створення та впровадження Електронної системи обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, яка забезпечить моніторинг, збір, обробку та зберігання оперативної, актуальної та достовірної інформації про кожну одиницю продукції на всіх етапах переміщення від виробництва (або імпорту) до продажу кінцевому споживачу на кожному з етапів обігу такої продукції.

Технічні вимоги надаються за запитом на електронну адресу: digital.tenders@eef.org.ua

Вимоги до виконавця:

  • виконавцем робіт може бути лише юридична особа;
  • виконавець повинен надати підтвердження досвіду реалізації щонайменше двох подібних проєктів (у заявці навести опис реалізованих проєктів, листи-відгуки тощо), наявність досвіду реалізації проєктів у сфері цифровізації та співпраці з державними органами буде перевагою;
  • виконавець повинен надати підтвердження досвіду не менше ніж п’ять років;
  • учасник має надати перелік команди експертів, задіяних у цьому проєкті, та резюме кожного із них. Команда має складатися з експертів, що мають досвід роботи із розроблення вимог, технічної документації, нормативно-правових актів та впровадження інформаційно-комунікаційних систем аналогічного масштабу на державному рівні.

Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань, кваліфікація залучених експертів;
  • ціна;
  • термін виконання.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймають від юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника, скріплюється печаткою (за наявності) – Форма заявки на участь у конкурсі.

До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документа, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника;
  • резюме залучених до виконання проєкту фахівців із зазначенням кваліфікації та досвіду.

Терміни та адреса подання заявок:

Пропозиції (пакет документів) подають у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), на адресу Фонду Східна Європа не пізніше за 18:00 15 серпня 2023 року:

Фонд Східна Європа, вул. Саксаганського, 96, 5 поверх, офіс 508, Київ, 01032, Україна.

На конверті має бути зазначене повне найменування або ПІБ заявника, його місцерозташування; прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи; ідентифікаційний код за ЄДРПОУ; номери контактних телефонів.

Електронна копія пропозиції має бути надіслана на електронну пошту digital.tenders@eef.org.ua з темою листа «Конкурс – еАкциз» не пізніше ніж 15 серпня 2023 року включно. Пропозицій, надісланих на іншу адресу, зокрема електронну, не розглядатимуть.

У зв’язку з тим, що проєкт фінансується за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в межах Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати податку на додану вартість та проводить оплату за товари без урахування ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.