Подiлитись
21/06/2023
Конкурс на вибір експертів-тренерів для навчання цифрових амбасадорів

Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, оголошує конкурс на вибір експертів-тренерів для навчання цифрових амбасадорів.

Навчання триватиме з 31 липня по 4 серпня 2023 року у форматі офлайн (орієнтовно — на території Львівської області). Мета — підготувати представників пілотних громад Програми EGAP для регулярного проведення групових навчань людей літнього віку щодо цифрової грамотності, кібергігієни та отримання публічних послуг онлайн.

Ми шукаємо двох експертів-тренерів для проведення таких тренінгів:

  1. Навички навчання дорослих та психологія взаємодії з людьми літнього віку. Орієнтовна тривалість навчання — до 16 годин (до 2 робочих днів).
  2. Базові цифрові навички для людей літнього віку. Окрім навчання передбачається створення навчального плану та готових презентацій для подальшого використання амбасадорами.

Обрані в межах цього конкурсу експерти-тренери у майбутньому можуть залучатися до участі у навчальних проєктах Програми EGAP.

Вимоги до кандидатів:

  • Досвід успішного проведення тренінгів за зазначеними вище темами.
  • Досвід взаємодії з людьми літнього віку.
  • Для тренінгу 2 – досвід створення навчальних планів та презентацій, високий рівень розуміння переліку публічних послуг, які доступні онлайн.

Для участі в конкурсі просимо надіслати заповнену заявку на участь у конкурсі, мотиваційний лист із зазначенням очікуваної суми гонорару та резюме на адресу tender@egap.in.ua з поміткою «Тренер цифрових амбасадорів» до 5 липня 2023 року включно.