Подiлитись
17/07/2023
Конкурс на вибір експерта / експертки або групи експертів для розроблення та координації акселераційної програми

Фонд Східна Європа в межах проєкту «Фенікс: Сильна Україна під час війни» оголошує конкурс на розроблення та проведення акселераційної програми для конкурсу «Act to Support».

Проєкт «Фенікс» реалізується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проєкт спрямований на посилення українських організацій громадянського суспільства, що надають комплексну підтримку внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та громадам, що їх приймають, в умовах війни.

Метою конкурсу «Act to Support» є розвиток спроможності громадського сектору за допомогою використання інструментів civic tech вирішувати соціальні проблеми та проблеми громад, спричинені повномасштабним вторгненням рф в Україну. Учасників відбирають за відкритим конкурсом. Із детальною інформацією та правилами конкурсу можна ознайомитися на офіційному вебсайті «Act to Support»: https://act2support.in.ua/.

Період залучення експерта (експертів) за технічним завданням, наведеним нижче: серпень – вересень 2023 року.

Опис завдання:

У щільній співпраці із замовником (Фонд Східна Європа) необхідно підготувати програму проведення акселерації (для 20 організацій громадянського суспільства) та забезпечити її проведення в межах конкурсу «Act to Support».

Акселерація проходить в онлайн-форматі та триває сім тижнів, що передбачають один тиждень роботи з менторами (підтримка у форматі «рівний–рівному» та вертикальна спеціалізація) і один тиждень на домашню роботу протягом всього періоду.

Завдання містить такі етапи:

  • Розроблення концепту акселерації.
  • Формування програми акселерації.
  • Формування пулу спікерів для освітніх вебінарів, формування розкладу вебінарів.
  • Формування плану робіт резидентів.
  • Розроблення індивідуальних планів команд.
  • Визначення пріоритетних зон для розвитку проєктів («діагностика»). Пошук менторів для основної програми акселерації.
  • Пошук можливостей для додаткового просування проєктів.
  • Створення шаблонів базових документів (звіти, технічні завдання, бюджет, календарні плани тощо).
  • Ведення проєктів під час акселерації (перевірка ТЗ, перевірка виконаних робіт за планом, вирішення конфліктів).
  • План внутрішньої комунікації серед учасників програми для формування спільноти civic tech активістів.
  • Звітність.

До подання запрошуємо індивідуальні та групові заявки від розробників акселераційних програм.

Вимоги до кваліфікації заявника / заявників:

  • вища освіта (у сфері гуманітарних, соціальних, природничих, технічних наук або з управління та адміністрування) та досвід роботи з проведення акселераційних / інкубаційних програм не менше трьох років.

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника, скріплюється печаткою (за наявності) – Форма заявки на участь у конкурсі.

До заявки просимо надати такі документи:

  • резюме експертів, що має містити інформацію про вищу освіту та спеціалізоване навчання та сертифікацію, у випадку, якщо подається юридична особа або фізична особа-підприємець;
  • реєстраційні документи, зокрема: копія витягу або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • копія свідоцтва про реєстрацію платника податків;
  • реквізити банківського рахунку.

У випадку, якщо подається фізична особа:

  • сканована копія паспорту та ідентифікаційного коду;
  • реквізити банківського рахунку.

Рішення щодо переможця буде ухвалене на основі оцінки пропозиції відносно інших заявок і базуючись на принципі «ціна-якість». До критеріїв якості належать оцінка попереднього досвіду заявника, приділятиметься увага методологічній обґрунтованості та плануванню проведення робіт. Фінансова складова буде оцінена, виходячи з критеріїв реалістичності та збалансованості запропонованих бюджетів.

Організатори залишають за собою право за результатом розгляду усіх поданих заявок (1) відібрати сформовану групу з розподіленими завданнями, (2) відібрати одного або кількох експертів або (3) самостійно сформувати групу та розподілити завдання між ними. Підписання договору та розрахунок буде проводитись з кожним експертом окремо. Робота сформованої групи (розробник та ментори) буде регламентована внутрішнім Меморандумом роботи цієї групи.

Фонд Східна Європа залишає за собою право комунікувати з обраними кандидатами та уточнювати формати співпраці з кожним індивідуально.

Заявки на участь у конкурсі мають бути надіслані на електронну пошту [email protected] не пізніше 23:59 за київським часом 31 липня 2023 року із темою листа «Фенікс Акселерація».