Подiлитись
30/08/2023
Конкурс на пошук виконавця технічної оцінки стану будівельних конструкцій та даху будівлі щодо можливості встановлення фотоелектричної станції та розроблення проєктної документації капітального ремонту системи електропостачання із використанням альтернативних джерел енергії (енергія сонця) у цій будівлі

Фонд Східна Європа у межах реалізації проєкту «Впровадження заходів з енергоефективності у трьох адміністративних будівлях в м. Києві та на 10 підприємствах у Сумській, Харківській та Чернігівській областях», якій впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що фінансується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина, оголошує конкурс на пошук виконавця технічної оцінки стану будівельних конструкцій та даху будівлі щодо можливості встановлення фотоелектричної станції за адресою: пров. Музейний, б. 12 у м. Києві та розроблення проєктної документації капітального ремонту системи електропостачання із використанням альтернативних джерел енергії (енергія сонця) у цій будівлі.

Граничний термін виконання робіт: 15 листопада 2023 року.

Завдання конкурсу: виконавець повинен провести технічне обстеження будівельних конструкцій і даху визначеної будівлі та на підставі його результатів розробити Проєктну документацію капітального ремонту системи електропостачання із використанням альтернативних джерел енергії (енергія сонця) у цій будівлі відповідно до Технічного завдання, що наведене у Додатку 2.

Для участі в конкурсі потрібно надати наступний пакет документів (конкурсну пропозицію), до якого входять:

 • Заявка на участь у конкурсі – Додаток 1.
 • Договірна ціна на проведення обстеження та розроблення Проєктної документації згідно з Технічним завданням, що наведене у Додатку 2.
 • Перелік виконаних подібних робіт із контактами замовника.
 • Перелік кваліфікованих фахівців, які будуть залучатись до обстеження, та завірені копії їхніх кваліфікаційних сертифікатів, що підтверджують спроможність виконання технічного обстеження будівель і споруд класу наслідків (відповідальності) СС3 (значні наслідки).
 • Перелік кваліфікованих інженерів-проєктувальників, які будуть залучатись до проєктування, та завірені копії їхніх кваліфікаційних сертифікатів.
 • Виписка/Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб фізичних осіб-підприємців та громадських формувань або свідоцтво про реєстрацію.
 • Відомості щодо сплати податків та зборів. Для платників ПДВ: копія свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ або копія витягу з реєстру платників ПДВ. Для платників єдиного податку: копія свідоцтва про сплату єдиного податку або копія витягу з реєстру платників єдиного податку.
 • Копія документа, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Критерії вибору виконавця

Оцінка тендерних пропозицій буде здійснюватися тендерним комітетом, базуючись на критеріях:

 • вартості,
 • досвіду виконання аналогічних робіт,
 • наявності фахівців відповідної кваліфікації для виконання робіт.

До уваги учасників конкурсу 

 • Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції не відшкодовуються (зокрема і у разі відміни конкурсу чи визнання його таким, що не відбувся).
 • До вартості тендерної пропозиції не включаються витрати, які учасник поніс під час підготування пропозиції.
 • Учасник самостійно несе відповідальність за формування тендерної пропозиції та формує ціни відповідно до вимог чинного законодавства.

Конкурсна пропозиція подається у паперовому вигляді, у запечатаному конверті без пошкоджень, на якому зазначено:

 • назва предмета закупівлі відповідно до оголошення;
 • повне найменування заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Конверт завіряється печаткою та підписом уповноваженої посадової особи учасника – юридичної особи або підписом ФОП та печаткою (за наявності).

Конкурсні пропозиції подаються не пізніше 13 вересня 2023 року за адресою:

вул. Саксаганського 83, м. Київ 

Пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

Питання щодо участі в конкурсі можна відправити на електронну адресу project_en@eef.org.ua до 13 вересня 2023 року із обов’язковим зазначенням теми: «Конкурс на пошук виконавця технічної оцінки стану будівельних конструкцій та даху будівлі щодо можливості встановлення фотоелектричної станції та розроблення проєктної документації капітального ремонту системи електропостачання із використанням альтернативних джерел енергії (енергія сонця) у цій будівлі».