Подiлитись
23/08/2023
Конкурс на пошук виконавця із розроблення проєктної документації з технічного переоснащення системи електропостачання із використанням альтернативних джерел енергії (енергія сонця) в адміністративній будівлі Міністерства фінансів України

Фонд Східна Європа у межах реалізації проєкту «Впровадження заходів з енергоефективності у 3-х адміністративних будівлях у м. Києві та на 10 підприємствах у Сумській, Харківській та Чернігівській областях», що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки програми «Просування енергоефективності та імплементації європейської Директиви з енергоефективності в Україні», що фінансується GIZ за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина, оголошує конкурс на пошук виконавця із розроблення проєктної документації з технічного переоснащення системи електропостачання із використанням альтернативних джерел енергії (енергія сонця) в адміністративній будівлі Міністерства фінансів України.

Адреса об′єкта: м. Київ, вул. Межигірська, 11.

Граничний термін виконання робіт: 01 листопада 2023 року.

Завдання конкурсу: виконавець повинен розробити проєктну документацію з технічного переоснащення системи електропостачання із використанням альтернативних джерел енергії (енергія сонця) в адміністративній будівлі Міністерства фінансів України відповідно до Технічної документації, що наведено у Додатку 2.

Для участі в конкурсі потрібно надати наступний пакет документів (конкурсну пропозицію), до якого входять:

 • Заявка на участь у конкурсі – Додаток 1.
 • Договірна ціна на розроблення проєктної документації згідно із Завданням на проєктування, що наведено у Додатку 2.
 • Перелік виконаних подібних робіт із контактами замовника.
 • Перелік кваліфікованих інженерів-проєктувальників, що будуть залучатися до проєктування та завірені копії їхніх кваліфікаційних сертифікатів.
 • Виписка/Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб фізичних осіб-підприємців та громадських формувань або свідоцтво про реєстрацію.
 • Відомості щодо сплати податків та зборів. Для платників ПДВ: копія свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ або копія витягу з реєстру платників ПДВ. Для платників єдиного податку: копія свідоцтва про сплату єдиного податку або копія витягу з реєстру платників єдиного податку.
 • Копія документа, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Критерії вибору виконавця

Оцінка тендерних пропозицій буде здійснюватися тендерним комітетом, базуючись на критеріях:

 • вартості,
 • досвіду виконання аналогічних робіт,
 • наявності фахівців відповідної кваліфікації для виконання робіт.

До уваги учасників конкурсу 

 • Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції не відшкодовуються (зокрема і у разі відміни конкурсу чи визнання його таким, що не відбувся).
 • До вартості тендерної пропозиції не включаються витрати, які учасник поніс під час підготування пропозиції.
 • Учасник самостійно несе відповідальність за формування тендерної пропозиції, та формує ціни відповідно до вимог чинного законодавства.

Конкурсна пропозиція подається у паперовому вигляді, у запечатаному конверті без пошкоджень, на якому зазначено:

 • назва предмета закупівлі відповідно до оголошення;
 • повне найменування заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Конверт, завіряється печаткою та підписом уповноваженої посадової особи учасника – юридичної особи або підписом ФОП та печаткою (за наявності).

Терміни подання та контакти

Конкурсні пропозиції подаються не пізніше 06 вересня 2023 року за адресою:

вул. Саксаганського 83, м. Київ 

Пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Питання щодо участі в конкурсі можна відправити на електронну адресу project_en@eef.org.ua до 06 вересня 2023 року з обов’язковим зазначенням теми: «Конкурс на пошук виконавця із розроблення проєктної документації з технічного переоснащення системи електропостачання із використанням альтернативних джерел енергії (енергія сонця) в адміністративній будівлі Міністерства фінансів України».