Подiлитись
18/10/2023
Конкурс на пошук виконавця із розроблення довгострокової концепції впровадження енергоефективних заходів у будівлі Кабінету Міністрів України за адресою: м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 12/2

Фонд Східна Європа у межах реалізації проєкту «Впровадження заходів з енергоефективності у трьох адміністративних будівлях у м. Києві та на 10 підприємствах у Сумській, Харківській та Чернігівській областях», який впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що фінансується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO), оголошує конкурс на пошук виконавця із розроблення довгострокової концепції впровадження енергоефективних заходів у будівлі Кабінету Міністрів України за адресою: м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 12/2.

Граничний термін виконання робіт: 20 грудня 2023 року.

Завдання конкурсу: відповідно до Технічного завдання, що наведене у Додатку 2, виконавець має розробити довгострокову концепцію впровадження енергоефективних заходів, провести розрахунки та оцінку прийнятих конструктивних рішень за показниками енергоефективності, теплотехнічних та акустичних показників; розробити експлуатаційну документацію об’єкта та проєкти експлуатації та технологій моніторингу, що застосовуються саме на етапах експлуатації та зняття об’єкта з експлуатації.

Для участі в конкурсі потрібно надати наступний пакет документів (конкурсну пропозицію), до якого входять:

 • Заявка на участь у конкурсі – Додаток 1.
 • Інформація про досвід виконання подібних робіт із контактами замовника.
 • Перелік кваліфікованих фахівців, які будуть залучатись до розроблення концепції, та завірені копії їхніх кваліфікаційних сертифікатів.
 • Виписка/Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань або свідоцтво про державну реєстрацію.
 • Для платників ПДВ: копія свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ або копія витягу з реєстру платників ПДВ.
 • Для платників єдиного податку: копія свідоцтва про сплату єдиного податку або копія витягу з реєстру платників єдиного податку.
 • Копія документа, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Критерії вибору виконавця

Оцінка тендерних пропозицій буде здійснюватися тендерним комітетом, базуючись на критеріях:

 • вартості,
 • досвіду виконання аналогічних робіт,
 • наявності фахівців відповідної кваліфікації для виконання робіт.

До уваги учасників конкурсу 

 • Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції не відшкодовуються (зокрема і у разі відміни конкурсу чи визнання його таким, що не відбувся).
 • До вартості тендерної пропозиції не включаються витрати, які учасник зазнав під час підготування пропозиції.
 • Учасник самостійно несе відповідальність за формування тендерної пропозиції та формує ціни відповідно до вимог чинного законодавства.

Конкурсна пропозиція подається у паперовому вигляді у запечатаному конверті без пошкоджень, на якому зазначено:

 • назва предмета закупівлі відповідно до оголошення;
 • повне найменування заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Конверт завіряється печаткою та підписом уповноваженої посадової особи учасника – юридичної особи або підписом ФОП та печаткою (за наявності).

Конкурсні пропозиції подаються не пізніше 01 листопада 2023 року за адресою:

вул. Саксаганського 83, м. Київ 

Пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

Питання щодо участі в конкурсі можна відправити на електронну адресу project_en@eef.org.ua до 30 жовтня 2023 року із обов’язковим зазначенням теми: «Конкурс на пошук виконавця із розроблення довгострокової концепції впровадження енергоефективних заходів у будівлі Кабінету Міністрів України за адресою: м. Київ, вул. Михайла Грушевського, б. 12/2».